Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 14.06.2018

теги: радіозавод, мастифи, Бойко

Рівненський розплідник тибетських мастифів знову виселяють

Рівненський розплідник тибетських мастифів знову виселяють Цілодобовий гавкіт, неприємний запах та шерсть, яка літає у повітрі – це все наслідки найбільшого розплідника тибетських мастифів у Рівному.

Розплідник, який пов'язують з Юрієм Бойко, не дає спокою місцевим жителям от вже декілька років. На нього скаржились, пікетували та намагались виселити , але ніяких результатів це не принесло. Студенти МЕГУ неодноразово бачили собак на території університету, а викладачі скаржаться, що собаки агресивні та легко можуть напасти на людину.pic

Зранку, 14 червня, представники виконавчої служби, кінологічна служба поліції, арбітражні керуючі та просто місцеві жителі зібрались поблизу колишнього радіозаводу, щоб нарешті вирішити цю проблему.

Ще 5 березня цього року було прийнято судове рішення про звільнення самовільно зайнятої ділянки за адресою Данила Галицького, 25, шляхом знесення розплідника собак. На сесії Рівненської міської ради Юрій Бойко заявляв, що це його розплідник та собаки, на цій підставі і було винесено рішення суду. Оскільки вчора у пана Бойка закінчився термін на добровільне виконання, то на сьогодні було призначено перевірку та примусове виконання з можливістю знесення частини вольєрів.pic

Представники арбітражного керуючого вже на місці повідомили, що майно передане на зберігання іншого підприємства, з яким вони не в змозі зв'язатись прямо зараз. Тому доступу до приміщення вони надати не можуть. А пропозицію зрізати замок – категорично відхилили. Натомість пообіцяли надати добровільний доступ в інший день.

Юридичної можливості зайти на територію у виконавчої комісії не було. Це стало підставою для звернення до суду, аби дозволили примусовий вхід на територію підприємства.pic

Право власності на земельну ділянку належить Рівненській міській раді, а приміщення, за рішенням суду, зареєстроване за підприємством "Радіотехнічний завод".

"Головною проблемою виселення тибетських мастифів є те, що немає жодної установи чи підприємства, які готові прийняти даних собак. Єдиним, хто погодився прийняти, – були КАТП 1728, які виділили лише 8 місць", - повідомляє Павло Якобчук, начальник Рівненського міського відділу державної виконавчої служби.

Також наголошує, що поведінку цих собак спрогнозувати неможливо. Саме тому до виконання судового рішення була долучена спеціалізована бригада кінологів та працівник стерилізаційного центру КАТП 1728. Представники цього підприємства підтвердили готовність знерухомити собак визначеною дозою препарату. Ветеринар запевняє, що може визначити дозу для безпечного знерухомлення собак у випадку агресивного поводження тварини.

«На моїх плечах лежить відповідальність за життя і здоров'я людей, які безпосередньо залучені до участі у впровадження виконавчих дій», - додає пан Якобчук.pic

Юрій Бойко не надав жодних документів на невиконання вищезгаданого акту і виконавчий комітет вправі вважати, що це - умисне невиконання судового рішення. Тепер на Бойка буде накладено штраф та надано подання на притягнення його до кримінальної відповідальності, через невиконання судового рішення за статтею ККУ 382.pic

Лілія Налапка
переглядів: 3010

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95417' >Як довго рівнян, які живуть на Пластова, 10, буде затоплювати? [ВІДЕО]</a>

Як довго рівнян, які живуть на Пластова, 10, буде затоплювати? [ВІДЕО] (переглядів: 92)

Новий дах та ринва, однак під час зливи, усе протікає. Мешканці будинку на вулиці Пластова, 10 скаржаться, що їм не якісно встановили водостічні труби.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95415' >Як рівнянам захиститись від раку грудей? [ВІДЕО]</a>

Як рівнянам захиститись від раку грудей? [ВІДЕО] (переглядів: 91)

17 жовтня відзначається всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Кожні 30 хвилин у країні виявляють новий випадок раку, і щогодини від нього вмирає одна жінка.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95413' >У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації [ВІДЕО]</a>

У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації [ВІДЕО] (переглядів: 270)

У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації. А саме українське село у мініатюрі та фрагменти дитячих мультфільмів. Рівнянин це робить за власної ініціативи і на громадських засадах.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95404' >У Рівному вручили першу посвідку на тимчасове проживання  [ФОТО]</a>

У Рівному вручили першу посвідку на тимчасове проживання [ФОТО] (переглядів: 276)

Сьогодні, 17 жовтня, у Рівному вперше студенту-іноземцю видали посвідку на проживання у формі ID-картки.