Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 31.05.2018

теги: діти, Україна, водойма, безпека

За добу на водоймах України загинуло п'ятеро дітей

За добу на водоймах України загинуло п'ятеро дітей За минулу добу поліція зафіксувала п'ять фактів загибелі дітей на водоймах України - поліція звертається не залишати дітей без нагляду.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Трагедії сталися у чотирьох областях країни. Найменшій загиблій дитині - 6 років, найстаршому підлітку - 14. Відтак перший заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін закликав батьків бути уважними до поведінки дітей біля води.

Зокрема, 30 травня на Тернопільщині загинув 6-річний хлопчик. Він вийшов з дому на пасовище, розташоване біля ставу. Імовірно, дитина хотіла охолодитися в жаркий день. Загиблого сина на березі ставка виявила його мати.

У Києві загинув 14-річний підліток. Він з друзями вирішив покупатися біля пішохідного мосту на Труханів острів. Діти не здогадувались про потужні течії в цьому місці. Підлітку не вистачило сил протистояти течії. Друзям врятувати його не вдалося.

На Волині загинуло двоє дітей: 8-річні хлопчик та дівчинка. Хлопчик пішов ловити рибу разом із другом на ставок, неподалік від дому. Мати заборонила купатися та далеко заходити у воду, оскільки там глибоко. Проте, залишившись без нагляду, хлопчик не послухався настанов матері і втопився.

В іншому селищі також на Волині загинула першокласниця. У той день вона разом з братами купалася без нагляду батьків у місцевому ставку. Дівчинка самостійно бігала до своєї подружки, яка мешкає неподалік, тому брати не зразу помітили відсутність дитини. Те, що дівчинка зникла, з’ясували вже вдома. Родина шукала дівчинку і знайшла у ставку. Годину дитину намагались повернути до життя, але марно.

На Вінниччині загинув 8-річний хлопчик. Другокласник разом з другом поїхали на велосипедах до ставу. Під час прогулянки на березі водойми вони побачили рибу та вирішили подивитись на неї ближче. Вони необережно нахилилися та впали у воду. Один з хлопчиків самостійно виліз із води, сів на велосипед та поїхав по допомогу. Повернувшись разом з підмогою, хлопчик знайшов свого друга вже не живим у воді.

Перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін закликав батьків бути уважними до поведінки власних дітией біля води.

«Звертаюсь до всіх батьків - будьте уважні до своїх дітей, переконаний, що не можна дітям без нагляду знаходитися біля водойм. Пояснюйте правила безпеки на воді, тільки так можна буде їм зберегти життя», ‒ наголосив В’ячеслав Аброськін.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

переглядів: 324

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=91720' >Які зміни в Україні чекають на екстрену допомогу?</a>

Які зміни в Україні чекають на екстрену допомогу? (переглядів: 98)

МОЗ оприлюднив Концепцію реформи системи екстреної медичної допомоги для громадського обговорення.
// 17.06.2018
<a href='/Info/?id=91704' >В Україні ввели нові правила реєстрації шлюбів</a>

В Україні ввели нові правила реєстрації шлюбів (переглядів: 1271)

Тепер при подачі заяви в РАЦС в Україні майбутнім молодятам видаватимуть направлення на обстеження на TORCH-інфекції.
// 11.06.2018
<a href='/Info/?id=91521' >З шкільних підручників вилучають слова: "негр", "циган", "жид"</a>

З шкільних підручників вилучають слова: "негр", "циган", "жид" (переглядів: 502)

З 2017 року в Україні тривала антидискримінаційна експертиза. Фахівці перевіряли шкільні підручники, які готуються до друку за державний кошт.
// 07.06.2018
<a href='/Info/?id=91398' >ЯКУ УРЯДОВУ ДОПОМОГУ МОЖНА ОТРИМАТИ НА СЕЛІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСТВА?</a>

ЯКУ УРЯДОВУ ДОПОМОГУ МОЖНА ОТРИМАТИ НА СЕЛІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСТВА? (переглядів: 329)

Уряд Володимира Гройсмана дбає про розвиток сільського господарства. За два роки завдяки урядовим ініціативам обсяги державної підтримки сільського господарства зросли майже в 16 разів. Якщо 2016 року на сільське господарство з бюджету було виділено лише 0,4 млрд грн., то 2018 року – 6,3 млрд грн. Але цей рік став особливим. Тепер уперше за всю історію незалежної України завдяки урядовій ініціативідержавну підтримку може отримати кожен сільгоспвиробник.