rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.05.2018

За якими критеріями обирати весільне агенство?

За якими критеріями обирати весільне агенство? Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.

Ціна не завжди якість

Облиште традицію обирати товари або послуги за прейскурантом або цінником. Майстерність, креативність та якість роботи весільної агенції в грошовому еквіваленті оцінювати не варто. Агенція може мати найдорожчі реквізити, подавати на фуршети різну екзотику, проте може не знати, як вміло це подати і скласти разом. Оцінюйте якість за відгуками, досвідом, оперативністю роботи та вмінням задовольнити усі примхи клієнта.

Фото в студію

Обіцянки, словесні домовленості у справі весільної організації – ніщо. Просіть у агенції фото робіт, які були пропрацьовано ними. Слідкуйте за тим, щоб на знімках були логотипи агенції, а на відмовки “Ми зробимо таке ж ” не ведіться. Вони не варті нічого. Часто фото є просто скачані з інтернету і відношення до авторства агенція не має ніякого.весільне агенство

Важлива точність

Приблизні підрахунки або домовленості можуть привести до небажаних казусів на весіллі. Для прикладу, розрахунок фуршетного стола. Домовтесь про точну кількість усіх закусок, враховуючи при цьому кількість гостей. Попросіть, щоб вам показали як виглядатимуть декорації фуршету, як будуть розміщені столи. Вбережіть себе від неприємних сюрпризів. Також завчасно домовтесь про точну вартість послуг, що надаватиме агенція. Не погоджуйтесь на “заокруглені рахунки”. Бо у день весілля вам навряд чи захочеться з’ясовувати такі деталі, якщо вам дадуть рахунок із далеко не прогнозованою сумою. При оплаті просіть чек окремо з магазинів продуктів, де закуплялась агенція для фуршету, окремо за квіти, феєрверки. Це допоможе вам уникнути шахрайства.

Свій серед чужих

Для того, щоб весілля ви відсвяткувати за планом та без казусів, вам потрібна людина (бажано родич або друг), яка буде слідкувати за організаційною частиною на весіллі. Така людина має слідкувати за роботою і весільної агенції. Тому шукаючи останню, попередьте, що під час їхньої роботи буде “свій помічник”, який при потребі буде втручатись та давати зауваження. Якщо агенція совісно виконує роботу, то проти цього не буде.

Вибір весільної агенції – це важливо, тому ви маєте довіряти людям та відчувати комфорт та розуміння у спілкуванні. Дотримуючись наших порад, вам вдасться знайти вдалих помічників.

Джерело

переглядів: 385

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.07.2018
<a href='/Info/?id=92236' >Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти</a>

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти (переглядів: 195)

Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.
// 28.06.2018
<a href='/Info/?id=92035' >Що подарувати молодятам, окрім грошей?</a>

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 251)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 411)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 438)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.