rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.05.2018

За якими критеріями обирати весільне агенство?

За якими критеріями обирати весільне агенство? Ще декілька років тому послуги весільних агенцій – це була примха обраних, проте уже зараз весілля без сторонньої допомоги уявити важко. Якщо загальну організацію можуть взяти на себе молода пара, то декорації, фуршетні столи та їх облаштувати, навряд чи вдасться організувати самостійно.

Ціна не завжди якість

Облиште традицію обирати товари або послуги за прейскурантом або цінником. Майстерність, креативність та якість роботи весільної агенції в грошовому еквіваленті оцінювати не варто. Агенція може мати найдорожчі реквізити, подавати на фуршети різну екзотику, проте може не знати, як вміло це подати і скласти разом. Оцінюйте якість за відгуками, досвідом, оперативністю роботи та вмінням задовольнити усі примхи клієнта.

Фото в студію

Обіцянки, словесні домовленості у справі весільної організації – ніщо. Просіть у агенції фото робіт, які були пропрацьовано ними. Слідкуйте за тим, щоб на знімках були логотипи агенції, а на відмовки “Ми зробимо таке ж ” не ведіться. Вони не варті нічого. Часто фото є просто скачані з інтернету і відношення до авторства агенція не має ніякого.весільне агенство

Важлива точність

Приблизні підрахунки або домовленості можуть привести до небажаних казусів на весіллі. Для прикладу, розрахунок фуршетного стола. Домовтесь про точну кількість усіх закусок, враховуючи при цьому кількість гостей. Попросіть, щоб вам показали як виглядатимуть декорації фуршету, як будуть розміщені столи. Вбережіть себе від неприємних сюрпризів. Також завчасно домовтесь про точну вартість послуг, що надаватиме агенція. Не погоджуйтесь на “заокруглені рахунки”. Бо у день весілля вам навряд чи захочеться з’ясовувати такі деталі, якщо вам дадуть рахунок із далеко не прогнозованою сумою. При оплаті просіть чек окремо з магазинів продуктів, де закуплялась агенція для фуршету, окремо за квіти, феєрверки. Це допоможе вам уникнути шахрайства.

Свій серед чужих

Для того, щоб весілля ви відсвяткувати за планом та без казусів, вам потрібна людина (бажано родич або друг), яка буде слідкувати за організаційною частиною на весіллі. Така людина має слідкувати за роботою і весільної агенції. Тому шукаючи останню, попередьте, що під час їхньої роботи буде “свій помічник”, який при потребі буде втручатись та давати зауваження. Якщо агенція совісно виконує роботу, то проти цього не буде.

Вибір весільної агенції – це важливо, тому ви маєте довіряти людям та відчувати комфорт та розуміння у спілкуванні. Дотримуючись наших порад, вам вдасться знайти вдалих помічників.

Джерело

переглядів: 194

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 20.05.2018
<a href='/Info/?id=90870' >Весільний декор. Чого не варто робити?</a>

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 151)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.
// 14.05.2018
<a href='/Info/?id=90647' >Поради при виборі весільного фотографа</a>

Поради при виборі весільного фотографа (переглядів: 178)

Весільний фотограф — це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін
// 11.05.2018
<a href='/Info/?id=90642' >Образ нареченого: деталі від кольору до форми</a>

Образ нареченого: деталі від кольору до форми (переглядів: 350)

Смокінгом на весіллі не здивуєш нікого. Якщо для слабкої половини вибір образу більш різноманітний,то для чоловіків він значно скромніший. Проте не варто думати, що звичайний костюм не можна зробити ексклюзивним.
// 04.05.2018
<a href='/Info/?id=90431' >"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої.</a>

"Родзинка" весілля: яким має бути ідеальний букет нареченої. (переглядів: 232)

Весільний букет є своєрідною душею свята - він не лише прикрашає й доповнює наречену, а й грає яскраву роль в обрядовій частині події. Саме тому варто приділити достатньо уваги цьому прекрасному атрибуту весілля.