rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 22.08.2017

теги: традиції, весілля, обручка

Що робити, якщо каблучка впала на весіллі?

Що робити, якщо каблучка впала на весіллі?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Коли наступає довгоочікуваний день весілля, молодята хвилюються і стають особливо вразливими. Тоді вони починають вірити у весільні прикмети і забобони.

Ще з давніх часів наші предки свято вірили у весільні прикмети. Вони вважали, якщо прислухатися до прикмет і робити все правильно, то подружнє життя неодмінно буде щасливим, забезпеченим, а діти - здоровими і красивими.



Найчастіше можна почути, що молодята переживають, щоб їхні обручки не впали під час церемонії вінчання або у РАГСі. Адже відповідно до народної прикмети, якщо обручка впала на весіллі, то чекайте на швидке розлучення.

Що ж робити, якщо каблучка впала на весіллі?

В першу чергу обручку потрібно негайно підняти. Якщо ви не вірите у народні забобони, тоді просто забудьте про цей прикрий момент і насолоджуйтеся святом. Однак, якщо ж у душі все ж закралися сумніви, то скористайтеся такою порадою.

Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно протягнути через обручку нитку. Бажано, щоб це зробив хтось із свідків. Якщо обручка випала з рук нареченого, то йому треба після церемонії спалити цю нитку. Якщо наречена не втримала символ сім’ї, то те саме доведеться зробити їй. Тоді у вогні згорить все погане, і молодята будуть жити довго і щасливо.

Джерело: girko.lviv.ua
переглядів: 1427

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>



Інші публікації у розділі:

// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=92579' >Весільні прикмети про фату</a>

Весільні прикмети про фату (переглядів: 122)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=31804' >Історія весільної фати</a>

Історія весільної фати (переглядів: 16844)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.
// 06.07.2018
<a href='/Info/?id=92238' >Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі</a>

Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі (переглядів: 329)

Щороку на українських весіллях з’являються традиції, запозичені в країнах Заходу. Цьогоріч одним з найпопулярніших таких звичаїв є запрошення на весілля так званої flower girl – дівчинки, яка осипатиме пелюстками квітів шлях прекрасної нареченої до вівтаря. Ці милі янголята встигли завоювати симпатії гостей по всьому світу, а тепер настала черга і нашої країни.
// 05.07.2018
<a href='/Info/?id=92292' >Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах</a>

Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах (переглядів: 134)

Чомусь прийнято вважати, що дівич-вечори – це сучасна традиція, яка бере свій початок в країнах умовного Заходу. Проте дівич-вечори в різні епохи і в різних країнах були невід’ємною частиною весільної урочистості. Це свято означало прощання з батьківським домом, початок нового, сімейного життя. Як прощаються з дівоцтвом у різних куточках світу?