rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 14.07.2017

теги: Рівне, весілля, астрологи, нумерологи, дати

Які дні для весілля рекомендують астрологи та нумерологи? [ЧАСТИНА 1]

Які дні для весілля рекомендують астрологи та нумерологи? [ЧАСТИНА 1] День весілля – це час різноманітних традицій, забобонів і ритуалів, які прийшли до нас з далекого минулого. Звісно, вірити чи не вірити в них – справа виключно ваша. Тим не менш, астрологи та нумерологи назвали сприятливі дні для весілля у 2017 році.

Сприятливі дні для весілля 2017 на думку нумерологів

На думку експертів, що займаються вивченням чисел, нареченому з нареченою цілком варто звернути увагу в 2017 році на, так звані, «красиві» дати. Тим не менш, навіть серед таких днів, необхідно виділити групу, в яку потрапляють саме ті дати, під час яких укладання шлюбу буде найбільш сприятливо.

Нумерології стверджують, що для весілля чудово підійдуть всі місяці, які у своєму номері містять одне з таких чисел, 7, 17 або 20. Крім того, серед найбільш виграшних дат виявиться 1-е і 10-е січня , 20-е лютого, 3-е і 30-е березня, 4-е квітня і 5 травня, 6-е червня, 1-е і 7-е липня, 8 серпня, 9-е вересня, 10-е жовтня, 11-е листопада і 12-е грудня.

В цих датах примітним є повторення одних і тих же цифр, що робить такі дні досить привабливими і ефектними для запису у свідоцтві про шлюб. Крім того, експерти в області нумерології говорять про те, що таке поєднання цифр робить позитивний вплив на життя закоханих.

Сприятливі дні для весілля 2017 на думку астрологів

Астрологи стверджують, що майбутнім молодятам варто уникати таких дат, як 11-е лютого і 7-е серпня. Саме ці дати виявляться найбільш несприятливими для укладення шлюбу, оскільки припадають на дні місячного затемнення. Крім того, не варто планувати весільну церемонію на дні, які збігаються з такими фазами, як молодик і повний місяць, а також першу і останню чверть місячного періоду.

Якщо брати до уваги древню міфологію, то варто сказати, що Венера, будучи покровителькою любові, допоможе вберегти сімейне щастя і зберегти любов Молодих. Саме тому, астрологи вважають, що краще за все для весілля підійдуть дні, коли ця планета виявляє найбільшу активність. Однак, ця порада стосується лише знаків зодіаку, які є вдалими для цієї планети, а саме для Тельців, Раків, Терезів, Стрільців і Риб.

Єдиний місяць, який, як вважають експерти в області астрології, не підходить для укладання шлюбів, — це травень. Оскільки саме в цей період зірки будуть надавати настільки сильний вплив, що може негативно позначитися на любовних зв’язках і взаєминах у родині.

Джерело: vidpoviday.com

переглядів: 1363

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.07.2018
<a href='/Info/?id=92580' >Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії?</a>

Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії? (переглядів: 168)

Насправді найпростіший варіант — коли дитина ще не ходить: підхопив на руки та тискай як завгодно, посадив — дитина нікуди не втече. З дітьми, хто впевнено ходить або збирається в перший клас — складніше. Дитина вже досить велика, але все одно ще значно менше вас, що може призвести до дисбалансу при зйомці. А на руках тримати — відразу весь одяг задирається, та ще й маленькій людині хочеться вивчати світ, а не бути затиснутим в лещатах.
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92522' >Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії</a>

Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії (переглядів: 103)

Якщо ви готуєтесь до весілля, то питання де розписуватися напевно виникло одним з перших. Комусь стандартний розпис у державній установі здається позбавленим душі, а комусь, навпаки, виїзна церемонія нагадує щось награне та нещире.
// 12.07.2018
<a href='/Info/?id=92521' >Переваги та недоліки розпису в загсі </a>

Переваги та недоліки розпису в загсі (переглядів: 90)

Що обрати – традиційний розпис у загсі чи популярну серед молодят нині виїзну реєстрацію? Як все ж таки краще одружитись?
// 07.07.2018
<a href='/Info/?id=92295' >Типові помилки при підготовці до весілля </a>

Типові помилки при підготовці до весілля (переглядів: 217)

Сьогодні ми розповімо про кілька найрозповсюдженіших помилок, які допускають молодята під час організації свого особливого дня. Бажаємо приємного читання!