rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 30.06.2018

теги: Рівне, соло на клавіатурі, наосліп, друкувати

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Відповідь проста - легко! Всього декілька порад, які обов'язково допоможуть Вам зробити перші кроки до такого не простого виду друку як "наосліп".

1) Не дивіться на клавіатуру. Повинна працювати не зорова пам’ять, а Ваші пальці. Всю роботу тут виконує м’язова пам’ять, використовуючи тактильні відчуття пальців. Якщо пальці запам’ятають розташування клавіш, друкувати можна буде набагато простіше.

2) Тримайте руки в правильній позиції, на клавіатурі "ФІВА ОЛДЖ". Ліва рука (мізинець, безіменний, середній і вказівний) на буквах "ФІВА", права – "ОЛДЖ".

3) Великі пальці обслуговують пробіл почергово, тобто якщо останню клавішу (букву, знак у реченні) Ви натиснули лівою рукою, то і лівий великий палець натискає пробіл і навпаки. В “періоді спокою” великі пальці зависають у повітрі над клавішею пробілу.

4) Натискання клавіші проводиться найближчим пальцем, при натисканні зміщується тільки один палець, після чого він повертається в початкову позицію. Таким же чином вводяться і заголовні букви, однак при цьому мізинець вільної руки утримує затиснутою клавішу Shift.

5) Не ставте перед собою мету запам’ятати, де яка буква розташована на клавіатурі, головне – запам’ятати, яким пальцем і який рух потрібно зробити, щоб набрати потрібний символ. У своїй підсвідомості ви повинні з’єднати руху пальців з певною буквою.

6) Також Вам допоможуть спеціальні сервіси, які дозволяють друкувати наосліп онлайн.

Джерело: Інтелект

переглядів: 1219

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94712' >Як стати популярним блогером в Instagram?</a>

Як стати популярним блогером в Instagram? (переглядів: 55)

Інстаграм - це соціальна мережа, яка дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери - настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 589)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94675' >10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому</a>

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому (переглядів: 234)

З розвитком технологій ринок праці також не стоїть на місці, розвиваючись стрімкими темпами. Деякі професії вже знаходяться на межі вимирання, тоді як про деякі нові - не всі навіть чули.
// 11.09.2018
<a href='/Info/?id=94391' >5 міфів про електрокари: правда чи вигадка</a>

5 міфів про електрокари: правда чи вигадка (переглядів: 158)

Сьогодні багато хто обговорює тему електромобілів. За деякими твердженнями ці машини далекі від практичності і зручності простих авто. У наших умовах електрокари залишаються фішкою людей, які піклуються про природу і хочуть підкреслити свою унікальність.