rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 30.06.2018

теги: Рівне, соло на клавіатурі, наосліп, друкувати

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Відповідь проста - легко! Всього декілька порад, які обов'язково допоможуть Вам зробити перші кроки до такого не простого виду друку як "наосліп".

1) Не дивіться на клавіатуру. Повинна працювати не зорова пам’ять, а Ваші пальці. Всю роботу тут виконує м’язова пам’ять, використовуючи тактильні відчуття пальців. Якщо пальці запам’ятають розташування клавіш, друкувати можна буде набагато простіше.

2) Тримайте руки в правильній позиції, на клавіатурі "ФІВА ОЛДЖ". Ліва рука (мізинець, безіменний, середній і вказівний) на буквах "ФІВА", права – "ОЛДЖ".

3) Великі пальці обслуговують пробіл почергово, тобто якщо останню клавішу (букву, знак у реченні) Ви натиснули лівою рукою, то і лівий великий палець натискає пробіл і навпаки. В “періоді спокою” великі пальці зависають у повітрі над клавішею пробілу.

4) Натискання клавіші проводиться найближчим пальцем, при натисканні зміщується тільки один палець, після чого він повертається в початкову позицію. Таким же чином вводяться і заголовні букви, однак при цьому мізинець вільної руки утримує затиснутою клавішу Shift.

5) Не ставте перед собою мету запам’ятати, де яка буква розташована на клавіатурі, головне – запам’ятати, яким пальцем і який рух потрібно зробити, щоб набрати потрібний символ. У своїй підсвідомості ви повинні з’єднати руху пальців з певною буквою.

6) Також Вам допоможуть спеціальні сервіси, які дозволяють друкувати наосліп онлайн.

Джерело: Інтелект

переглядів: 1095

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=91141' >10 гаджетів з минулого, які змінили світ</a>

10 гаджетів з минулого, які змінили світ (переглядів: 660)

За останні 50 років людство винайшло багато корисного, але ці пристрої стали просто технологічним проривом.
// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92693' >Андроїди вже замінили студентів в університетах</a>

Андроїди вже замінили студентів в університетах (переглядів: 113)

Проспав заняття чи не хочеш витрачати час на дорогу? Не біда. Вмикаєш комп’ютер удома, запускаєш програмку – і ти вже в аудиторії, розмовляєш з одногрупниками й навіть ходиш по кімнаті.
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 288)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 02.07.2018
<a href='/Info/?id=71174' >Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]</a>

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ] (переглядів: 1737)

А чи звертали ви увагу, що сучасні люди можуть без води прожити три дні, а без мобільного телефону важко і годинку протриматись. А що ж робити, коли телефон розрядився, а поблизу нема ні розетки, ні зарядного пристрою. Читай далі і дізнавайся як зарядити телефон без зарядного пристрою, а за допомогою лимонів.