rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний / Програми /
// 10.09.2016

Цікавинки про морозиво

Цікавинки про морозиво В наш час різномаїття морозива зашкалює. Окрім, звичного нам, вершкового, шоколадного чи фруктового, винахідники - експерементатори ввели у споживання ще й солоні види морозива.

У Чилі один торговець додавав кокаїнову пасту в шоколадне морозиво, яке, за його словами, піднімало настрій. Як правило, клієнти пробували новинку і потім приходили купити ще, забезпечуючи таким чином постійний приплив покупців. Виявилось, що в звичайному шоколадному ріжку містилася доза кокаїну, достатня для того, щоб викликати характерне наркотичне сп’яніння у тих, хто його їв.

Найбільшу кількість сортів морозива – 709 – пропонує своїм відвідувачам венесуельське кафе-морозива Coromoto, яке заснував в 1980 році вихідець з Португалії Мануель та Сільва Олів’єра. Сьогодні хазяїн кафе пропонує своїм відвідувачам сотні оригінальних рецептів – вафельна трубочка з тунцем, морозиво з цебулею, свинячими шкварками, пивом, морквою, помідорами, бобами, фореллю, креветками і кальмарами, пивом, спагетті, часником, рожевими пелюстками і навіть надзвичайно гострий делікатес з перцем чілі.

В середньому влітку порція морозива продається кожні три секунди.

Морозиво дуже любив багато хто з великих. Наполеону, наприклад, вже у заслання на острів Святої Олени привезли навіть пристрій для отримання морозива. А більше усіх любив морозиво син Марії Медічі - Генріх III. Він їв морозиво у величезних кількостях, будь-яких сортів і у будь-яку пору року.

Батько медицини Гіппократ згадує морозиво в якості заморожених фруктових напоїв, як продукт, зміцнюючий здоров’я і рекомендує його своїм пацієнтам, оскільки воно містить соки і покращує самопочуття і настрій.

Гете, уперше покуштувавши морозиво ще в дитинстві, усе своє життя відзивався про нього із захопленням, хоча споживати у великих кількостях не мав можливості: куштування морозива в його пору було дорогим і рідкісним задоволенням. Гете усе життя з гіркотою згадував про те, як одного разу його мати викинула цілу десертну тарілку морозива – спробувавши, що це таке, вона вирішила, що дитячі шлунки просто не зможуть винести справжній лід, та до того ж ще і з цукром.

Джерело

переглядів: 618

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 01.02.2017
<a href='/Info/?id=77726' >Кулінарні майстер-класи у Рівному!</a>

Кулінарні майстер-класи у Рівному! (переглядів: 432)

ТРК "Рівне 1" оголошує набір учасників на майстер-класи по приготуванню ресторанних страв.
// 13.12.2016
<a href='/Info/?id=75718' >Приготування соковитої телятини під вершковим соусом у програмі "Кулінарний туризм"</a>

Приготування соковитої телятини під вершковим соусом у програмі "Кулінарний туризм" (переглядів: 509)


// 06.12.2016
<a href='/Info/?id=75409' >"Кулінарний туризм" завітав в ресторан "Саторі"</a>

"Кулінарний туризм" завітав в ресторан "Саторі" (переглядів: 723)

Каре телятини з японським мотивом
// 28.11.2016
<a href='/Info/?id=75009' >Японські салат і лапша у програмі "Кулінарний туризм"</a>

Японські салат і лапша у програмі "Кулінарний туризм" (переглядів: 616)