rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 27.06.2018

теги: День Конституції

Як відзначають День Конституції в різних країнах?

Як відзначають День Конституції в різних країнах?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
День Конституції - це національне свято багатьох країн світу. Але як же відзначають цей день і, що він означає для українців та інших держав?

В Україні кожного року відзначають День Конституції, так як це одна із головних подій в історії нашої держави. В цей день у всіх містах влаштовують святкові концерти та розважальні виступи.

У США свято припадає на 17 вересня. Це перша в світі Конституція, яка чітко визначає права і свободи людини, як громадянина своєї країни. Тому в США офіційно свято називають Днем Громадянства.

По-особливому День Конституції відзначають в Норвегії.

pic Колони людей в національних костюмах (бюнадах) в супроводі духових оркестрів стікаються на центральну площу столиці. Тут на балконі королівської резиденції їх вітає королівська сім’я.

В Польщі це національне свято поляки відзначають військовим парадом. У цей день по всій країні проходять концерти. Крім того, люди несуть квіти до могили Невідомого солдата у Варшаві, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за мирне небо.

В Бельгії - це свято «три в одному». Воно поєднує в собі День Конституції, День незалежності і День народної єдності. З цієї нагоди в столиці Брюсселі проходить військовий парад, а в Генті - галасливий фестиваль танців.

В Іспанії існує «легка традиція» - в День Конституції влаштовують день відкритих дверей в нижній палаті парламенту, коли будь-який бажаючий може відвідати зали законодавчих зборів.

pic

В Японії День Конституції проходить в рамках «Золотого тижня». Тому японські роботодавці нерідко дають своїм службовцям в цей тиждень додаткові вихідні.

переглядів: 1642

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=75361' >6 грудня - День Збройних Сил України. Привітання зі святом</a>

6 грудня - День Збройних Сил України. Привітання зі святом (переглядів: 24819)

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України.
// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96775' >5 небезпечних днів у грудні 2018: не плануйте важливі справи і будьте обережні</a>

5 небезпечних днів у грудні 2018: не плануйте важливі справи і будьте обережні (переглядів: 2841)

Грудень - завершує рік низкою свят і гарного настрою, але будуть в цьому місяці і небезпечні дні, під час яких слід бути гранично обережними, щоб уникнути проблем в Новому році.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96277' >16 листопада Анна Холодна: прикмети свята на честь княжни Анни Київської</a>

16 листопада Анна Холодна: прикмети свята на честь княжни Анни Київської (переглядів: 329)

16 листопада відзначається народне свято Анна Холодна, а церква згадує святу княжну Анну Всеволодівну. Дізнайтеся прикмети свята та історію життя преподобної княжни Анни.
// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96030' >8 листопада День ангела Дмитра: традиції та привітання зі святом</a>

8 листопада День ангела Дмитра: традиції та привітання зі святом (переглядів: 1324)

Щороку 8 листопада православна церква відзначає день пам'яті великомученика Димитрія Солунського. У народі це свято називають Дмитріїв день. Дізнайтеся про прикмети і традиції на цей день.