rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 27.06.2018

теги: День Конституції

Як відзначають День Конституції в різних країнах?

Як відзначають День Конституції в різних країнах?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
День Конституції - це національне свято багатьох країн світу. Але як же відзначають цей день і, що він означає для українців та інших держав?

В Україні кожного року відзначають День Конституції, так як це одна із головних подій в історії нашої держави. В цей день у всіх містах влаштовують святкові концерти та розважальні виступи.

У США свято припадає на 17 вересня. Це перша в світі Конституція, яка чітко визначає права і свободи людини, як громадянина своєї країни. Тому в США офіційно свято називають Днем Громадянства.

По-особливому День Конституції відзначають в Норвегії.

pic Колони людей в національних костюмах (бюнадах) в супроводі духових оркестрів стікаються на центральну площу столиці. Тут на балконі королівської резиденції їх вітає королівська сім’я.

В Польщі це національне свято поляки відзначають військовим парадом. У цей день по всій країні проходять концерти. Крім того, люди несуть квіти до могили Невідомого солдата у Варшаві, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за мирне небо.

В Бельгії - це свято «три в одному». Воно поєднує в собі День Конституції, День незалежності і День народної єдності. З цієї нагоди в столиці Брюсселі проходить військовий парад, а в Генті - галасливий фестиваль танців.

В Іспанії існує «легка традиція» - в День Конституції влаштовують день відкритих дверей в нижній палаті парламенту, коли будь-який бажаючий може відвідати зали законодавчих зборів.

pic

В Японії День Конституції проходить в рамках «Золотого тижня». Тому японські роботодавці нерідко дають своїм службовцям в цей тиждень додаткові вихідні.

переглядів: 1426

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92722' >5 ранкових звичок, які зроблять ваш день щасливішим</a>

5 ранкових звичок, які зроблять ваш день щасливішим (переглядів: 343)

Те, наскільки добрим буде ваше ранок, багато в чому залежить від хронотипу: жайворонок ви чи сова. А ось наскільки щасливим буде ваш ранок а потім і день, залежить від ваших звичок. Які ж прості ранкові звички зроблять вас щасливішими?
// 15.07.2018
<a href='/Info/?id=83335' >16 липня - День бухгалтера. Привітання з професійним святом</a>

16 липня - День бухгалтера. Привітання з професійним святом (переглядів: 3346)

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92536' >П'ятниця 13-е: як уникнути неприємностей</a>

П'ятниця 13-е: як уникнути неприємностей (переглядів: 246)

П'ятниця 13-е вважається містичним днем, коли на кожному кроці на вас чекають невдачі і небезпеки. Чого ж ні в якому разі не можна робити в п'ятницю 13-го, щоб не накликати на себе біду?
// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=68555' >13 липня - День Дванадцяти апостолів</a>

13 липня - День Дванадцяти апостолів (переглядів: 1663)

13 липня відзначають давнє свято - День дванадцяти апостолів. Що ж ми знаємо про цей день?