rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 27.06.2018

теги: День Конституції

Як відзначають День Конституції в різних країнах?

Як відзначають День Конституції в різних країнах?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
День Конституції - це національне свято багатьох країн світу. Але як же відзначають цей день і, що він означає для українців та інших держав?

В Україні кожного року відзначають День Конституції, так як це одна із головних подій в історії нашої держави. В цей день у всіх містах влаштовують святкові концерти та розважальні виступи.

У США свято припадає на 17 вересня. Це перша в світі Конституція, яка чітко визначає права і свободи людини, як громадянина своєї країни. Тому в США офіційно свято називають Днем Громадянства.

По-особливому День Конституції відзначають в Норвегії.

pic Колони людей в національних костюмах (бюнадах) в супроводі духових оркестрів стікаються на центральну площу столиці. Тут на балконі королівської резиденції їх вітає королівська сім’я.

В Польщі це національне свято поляки відзначають військовим парадом. У цей день по всій країні проходять концерти. Крім того, люди несуть квіти до могили Невідомого солдата у Варшаві, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за мирне небо.

В Бельгії - це свято «три в одному». Воно поєднує в собі День Конституції, День незалежності і День народної єдності. З цієї нагоди в столиці Брюсселі проходить військовий парад, а в Генті - галасливий фестиваль танців.

В Іспанії існує «легка традиція» - в День Конституції влаштовують день відкритих дверей в нижній палаті парламенту, коли будь-який бажаючий може відвідати зали законодавчих зборів.

pic

В Японії День Конституції проходить в рамках «Золотого тижня». Тому японські роботодавці нерідко дають своїм службовцям в цей тиждень додаткові вихідні.

переглядів: 1530

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=85279' >Осіннє рівнодення 2018: прикмети і ритуали дня</a>

Осіннє рівнодення 2018: прикмети і ритуали дня (переглядів: 2239)

Сьогодні день осіннього рівнодення 23 вересня 2018 року: літо зустрічається із зимою
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=71873' >21 вересня - Друга Пречиста: історія свята та прикмети цього дня</a>

21 вересня - Друга Пречиста: історія свята та прикмети цього дня (переглядів: 5102)

21 вересня Православна церква відзначає одне з 12 головних церковних свят - Різдво Пресвятої Богородиці або як його ще називають - Друга Пречиста. А у народі існує ще така назва як "осенина", бо вважається, що з цього дня осінь наступає.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=71846' > Хто з чоловіків відзначає День Ангела 20 вересня?</a>

Хто з чоловіків відзначає День Ангела 20 вересня? (переглядів: 1891)

Кожна людина має свого Ангела- охоронця, який завжди біля нас. А сьогодні, 20 вересня, свій День Ангела відзначають чоловіки з такими іменами: Олександр, Андрій, Василь, Григорій, Євгеній, Микола, Петро та Степан. Що ж означають всі ці імена?
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=85176' >Михайлове Чудо: що не можна робити сьогодні та прикмети свята</a>

Михайлове Чудо: що не можна робити сьогодні та прикмети свята (переглядів: 9878)

19 вересня всі християни світу святкують Михайлове Чудо.