Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини / Архів /
// 16.11.2015

Рівняни можуть переглянути фото протоколів голосування з кожної дільниці

Рівняни можуть переглянути фото протоколів голосування з кожної дільниці В трьох містах України використали відкриту електронну систему підрахунку голосів.

Львів, Миколаїв та Рівне використали відкриту електронну систему для паралельного підрахунку голосів. Вже через три години після закриття дільниць, у відкритому доступі на платформі https://e-vybory.org з’явились протоколи з результатами голосування другого туру місцевих виборів. Загалом було внесено дані про волевиявлення більше ніж 500 тис. українців. Всі без винятку опубліковані результати підтверджені протоколами.

Інформація вносилась спостерігачами, які проходять ідентифікацію за допомогою bankID або електронно-цифрового підпису. Таким чином забезпечується достовірність походження протоколів. Учасники виборчих перегонів використали саме таку систему для того, аби зменшити ризики фальсифікації результатів вже після того, як протокол потрапляє на ТВК.

"Платформа e-vybory, розроблена незалежною громадською організацією "Електронна демократія", та є єдиним місцем, де всі бажаючі можуть переглянути протоколи голосування, в тому числі й по кожній дільниці. Центральна виборча комісія таку інформацію на своєму сайті не надає." - зазначає голова організації, Володимир Фльонц.

pic

переглядів: 3298

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 11.12.2016
<a href='/Info/?id=75635' >На Рівненщині відбуваються вибори</a>

На Рівненщині відбуваються вибори (переглядів: 2739 / коментарів: 1)

На Рівненщині 11 грудня вибори відбуваються у Боремельській сільській громаді Демидівського району. Представники ОПОРИ провадять спостереження за виборами на усіх шести виборчих дільницях громади.
// 21.06.2016
<a href='/Info/?id=67366' >На літо призначені вибори у трьох об’єднаних громадах Рівненщини</a>

На літо призначені вибори у трьох об’єднаних громадах Рівненщини (переглядів: 2671)

28 серпня мешканці Козинської, Локницької та Мирогощанської громад обиратимуть голів та депутатів.
// 16.11.2015
<a href='/Info/?id=56782' >Рівняни з двох кандидатів обрали Конана Варвара [ФОТО]</a>

Рівняни з двох кандидатів обрали Конана Варвара [ФОТО] (переглядів: 3994)

У другому турі рівняни обирали міського голову з двох кандидатів - Володимира Хомка та Дмитра Якимця. І хоча пункту "Проти всіх" у бюлетенях не було, мешканці Рівного все ж внесли третій пункт. За кого ж голосували містяни?
// 16.11.2015
<a href='/Info/?id=56764' >На виборчих дільницях у Рівному обійшлось без кримінальних порушень</a>

На виборчих дільницях у Рівному обійшлось без кримінальних порушень (переглядів: 2897)

О 20 годині виборчі дільниці закрилися та розпочали підрахунок голосів. Загалом день виборів на Рівненщині пройшов без суттєвих порушень.