Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 14.02.2013

теги: МНС, пожежна команда

Місцеві пожежні команди Костопільського району - одні з кращих в області

Місцеві пожежні команди Костопільського району - одні з кращих в області Відзначити їхню роботу приїхали керівники обласної служби цивільного захисту. Також рятувальники провели профілактичну роботу серед населення Костопільщини щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі.

Костопільщина є «рекордсменом» по створенню місцеві пожежних команд на Рівненщині, їх тут аж тринадцять. У 2012 році зусиллями сільських вогнеборців в районі було ліквідовано 34 пожежі та врятовано майна на десятки тисяч гривень. Виділяється на фоні інших Великомидська сільська рада. До їх частини після капітального ремонту повернувся пожежний автомобіль.

Усіляко сприяє розвитку місцевих пожежних команд і районна влада. Хоча, кажуть чиновники коштів на цей рік виділено не багато.

Після вручення нагород кращим сільським головам та пожежним командам рятувальники відправились у рейд. Мешканцям Костопільщини розповідали про основні заходи безпеки в побуті та порядок дій у разі виникнення пожежі.

Особливу увагу в цій роботі рятувальники приділили одиноким малозабезпеченим громадянам похилого віку та багатодітним родинам. З такою категорією населення за ініціативи начальника ТУ МНС у Рівненській області Володимира Оглоблі рятувальники не лише проводять профілактичну роботу, а й надають допомогу у повсякденних життєвих справах.

Рятувальники запевняють: вони і надалі вживатимуть всіх заходів щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі.

Олександр Туз, Юрій Кобів
переглядів: 1819

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96228' >У Рівному мешканці "воюють" за ОСББ [ВIДЕО]</a>

У Рівному мешканці "воюють" за ОСББ [ВIДЕО] (переглядів: 103)

Сусідські війни. Мешканці будинку на вулиці Генерала Безручка,7 розділилися на два фронти. Частина людей хоче створити ОСББ, інші прагнуть залишитися в обслуговуючому кооперативі.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96225' >У Рівному знайшли безвісти зниклого дідуся </a>

У Рівному знайшли безвісти зниклого дідуся (переглядів: 120)

Учора ввечері, 13 листопада, до поліції надійшло повідомлення від 2 відвідувачок одного з кафе на Київський, про те, що до закладу завітав невідомий чоловік в безпорадному стані
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96224' > Як рівнянам вберегтися від діабету? [ВІДЕО]</a>

Як рівнянам вберегтися від діабету? [ВІДЕО] (переглядів: 99)

Сьогодні, 14 листопада, відзначають Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Лікарі називають його чумою 21 століття. Ця недуга входить до трійки захворювань, які найчастіше спричиняють інвалідність та смерть.
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=96221' >Нові дуобуси можуть з’єднати Рівне та аеропорт</a>

Нові дуобуси можуть з’єднати Рівне та аеропорт (переглядів: 329)

Саме цей напрямок розглядають серед пріоритетних, якщо місто продовжить купувати тролейбуси з можливістю автономного ходу.