Згідно зі статистикою, 85% невірних чоловіків не хочуть залишати сім'ю. Тому, зрада не завжди говорить про те, що чоловік шукає собі когось іншого замість своєї дружини. Іноді він намагається задовольнити потреби, які не отримує вдома. Чому чоловік стає невірним?

Ми звикли думати, що, якщо чоловік зраджує, значить він не задоволений сексом або зовнішністю дружини. Але це не завжди правда. Адже розумні, красиві і сексуально активні жінки теж не застраховані від чоловічих походів «наліво». То чому ж чоловік зраджує?

На початку відносин майбутня дружина всіляко захоплюється своїм хлопцем. Але після весілля з часом цього стає менше і менше. Чоловік починає шукати ту, яка буде йому "аплодувати" і його любити. В такому випадку чоловіки часто вибирають коханок, які знаходяться на нижчій соціальній сходинці. Наприклад, якщо він успішний бізнесмен, то інтрижку буде крутити з офіціанткою.

Потреба в спілкуванні, емоційній близькості, підтримці. Хоча чоловіки не так потребують того, щоб їх вислухали, періодично їм потрібна підтримка. Тільки коли вони приходять з цим до дружини, то отримують моралі. Тоді вони задовольняють цю потребу з іншою жінкою, часто розділяючи з нею і ліжко.

Потреба в дотиках. Для жінок немає нічого поганого щоб обійняти подругу або погладити її по плечу. У чоловічому світі це не прийнято. Але чоловіки не менше потребують дотиків та обійм. Тим більше, що є дуже тактильні чоловіки, які без дотиків страждають. Якщо дружина не дає їх, він буде шукати їх на стороні.

Матеріальні блага. Є чоловіки, які не проти розділити ложе з жінкою за конкретну вигоду. Причому, це не говорить, що вони альфонси. Рідко чоловік відмовиться від можливості підвищити свій матеріальний стан або перестрибнути на нову соціальну сходинку.

Потреба в статусі. Є деякі категорії чоловіків, для яких мати жінку на стороні - це важлива деталь його статусу. Наприклад, дуже часто це спостерігається в колах досить забезпечених людей.

Не сімейна фортеця, а в'язниця. Коли жінка зустрічається з хлопцем, він відчуває себе «вільним». Створивши сім'ю, він починає відчувати себе ніби у в'язниці. В такому випадку він буде шукати легкість у відносинах на стороні.

Бажання новизни. Як і будь-якій людині, чоловікові приїдається побут і сімейне життя. Тоді він починає шукати яскравих вражень. Одні чоловіки бачать їх в новому хобі або в роботі, а інші - в обіймах нової жінки.