Деякі погані прикмети і забобони нам знайомі з дитинства і так не хочеться, щоб вони збувалися. Чи можливо відвести від себе погані прикмети?

 Наприклад, багато людей дуже бояться чорних кішок, які перебігають їм дорогу. Інші завмирають від страху, якщо у відкрите вікно влетів птах. Треті починають панікувати, якщо розбилося дзеркало. У кожної людини напевно знайдеться пара-трійка прикмет, які викликають страх. Чи можна якось відвести від себе погані прикмети і позбутися від життєвих негараздів?

Так, якщо ви вірите в прикмети і вважаєте, що на шляху вам довелося зіткнутися з поганим знаком, це не привід впадати в паніку або хвилюватися, що вас чекають біди і неприємні події. Пам'ятайте про те, що всі установки у вашій голові і саме ваші думки "програмують" вас на те, які події в житті з вами трапляються. Страх притягує негатив. Як же бути? Правильні установки допоможуть вам з легкістю впоратися з ситуацією. Просто потрібно психологічно налаштувати себе правильно - існують способи, які не дадуть поганим прикметами втілитися в реальність.

1. Антиприкмети

Напевно, багато хто з вас, боячись наврочити, не раз стукав по дереву або тричі плював через ліве плече. Це не що інше, як антиприкмета. Більш того, ви самі можете придумати для себе антиприкмети, які будуть нейтралізувати погані прикмети.

2. «Стерти» поганий знак

Щоб погана прикмета не збулася, її потрібно стерти і зробити це досить просто. Так, сконцентруйтеся на неприємній події, яка з вами сталася, і подумки зітріть те, що відбувається. Можете уявити, що у вас в руках ластик, а погана прикмета намальована на аркуші паперу і ви просто витираєте її.

3. Не вірте в прикмети

Багато сучасних людей вважають прикмети пережитками минулого, тому просто не вірять в них. А що змушує вас боятися чорного кота? Просто не вірте в те, що такі буденні події є поганими знаками долі - і страху просто нікуди буде подітися, окрім як розтанути у вашій підсвідомості, як сніг на сонці.

Якщо все ж щось змушує хвилюватися і боятися того, що прикмета збудеться, просто женіть від себе погані думки і налаштовуйтесь на те, що все у вашому житті прекрасно, а попереду - тільки радість і щастя.