Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як не можна називати дитину, щоб не накликати біду

Як не можна називати дитину, щоб не накликати біду

Не секрет, що ім'я дуже сильно впливає на людину. Тому, воно може навіть зробити вашу дитину щасливою або ж навпаки накликати біду. Як не можна називати дитину, щоб не зробити її життя нещасним?

 Наші предки знали про силу імені і дуже ретельно його вибирали. Ім'я «кодує» життя людини. І потім дуже складно виправити долю. Тому вибирайте ім'я правильно, а наша стаття вам в цьому допоможе.

Імена мучеників

У християнстві прийнято називати дітей іменами святих мучеників. Вважається, що така дитина буде під покровом цього святого. Ось тільки є друга сторона медалі - яким було життя і смерть мученика? Якщо не хочете накликати зайві страждання на дитину, відмовтеся від таких імен.

Сенс імені

Зараз модно давати іноземні імена, не вдаючись у подробиці його значення. Тільки не всі вони несуть щастя. Дізнайтеся значення імені, адже дитині його сенс нести все життя.

Ім'я з одного будинку

Наші предки вважали дуже поганим знаком давати однакові імена людей, що живуть в одному будинку. Вважалося, що ангел охоронець просто не зможе захистити обох і тоді один з них помре.

Доля імені

Як на рахунок імен рідних з нещасливою долею? Дуже поганий знак, коли дитину називають на честь померлого родича. Особливо, якщо смерть була неприродною. Якщо не хочете щоб дитина передчасно загинула, пошукайте їй щасливе ім'я.

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: