Ще з давніх часів відомо, що ім'я людини безпосередньо впливає на її долю і характер. Таким чином, деякі жіночі імена, володіючи дуже сильною енергетикою, допомагають своїм «господаркам» домагатися в житті великих висот.

Олександра

Ім'я Олександра - похідне від чоловічого імені Олександр і трактується як «захисниця», «мужня». З дитинства Сашенька намагається всіма силами бути дуже жіночною, як би відсторонюючись від свого «мужнього» імені, і це їй прекрасно вдається. Всі її бійцівські якості заховані дуже глибоко, але це до пори до часу.

Уже в дорослому житті Олександра - ділова жінка, що досягає своїх цілей більше працею, ніж талантом, з твердим характером, жвава і невтомна, вічно змагається з ким-небудь, найчастіше настільки активна на роботі, що на ласки і ніжності по відношенню до домашніх у неї просто не вистачає сил. І навіть якщо вона постарається в цьому питанні, в її ніжності все-одно будуть проскакувати «колючки», оскільки суперечливість її характеру, пов'язана з чоловічим ім'ям, буде давати знати про себе і в такому інтимному питанні.

Також читайте: Особливості виховання дитини 6-7 років: вік змін

Вікторія

Ім'я Вікторія означає «переможниця» і залишає на характері власниці відбиток з самого дитинства. Маленька Віка дуже свавільна, її складно змусити що-небудь зробити проти її волі. Але вже якщо вона сама чогось захотіла, зупинити її практично неможливо: вона обов'язково доб'ється того, чого хоче, головне, щоб це бажання виникло.

Разом з тим, незважаючи на такі вольові якості, Вікторія вкрай сором’язлива, і це внутрішнє протиборство іноді заважає їй вершити великі справи. На роботі вона проявляє ділові якості, старанно виконує поставлені перед нею завдання, але як тільки зустрічає відсіч, відразу ж втрачає свій «бойовий» дух. Але це лише до пори до часу. Навчаючись на своїх помилках, вона поступово позбавляється від цього недоліку і проявляє всю силу характеру в подальших життєвих ситуаціях.

Вікторія рідше інших власниць «сильних» імен знаходить собі партнера на все життя, оскільки ужитися з такою норовливої ??особою досить важко, але якщо все ж вона зустрічає «свою» людину, то ні в якому разі не кине її саму вирішувати проблеми, а встане з нею пліч-о-пліч.

Також читайте: 7 причин поганої поведінки підлідків

Варвара

Ім'я Варвара походить від грецького слова «варвар» і означає «чужачка». Це дуже сильне ім'я, і ??прояв цієї сили спостерігається в невластивій для дівчаток поведінці, а їх сміливість, рішучість і часто надмірна активність інколи навіть відлякують інших дітей. Завдання батьків маленької Варвари - направити в потрібне русло цю силу, адже це дуже працьовита дитина, яка з самого дитинства вміє ставити перед собою великі цілі і з успіхом їх досягає.

Варвара дуже любить спорт і особливо танці, тому батькам необхідно з раннього віку долучити її до цього, таким чином, надаючи їй можливість вихлюпувати накопичилася за день енергію. А ось вчиться Варя хоч і добре, але тільки тому, що «треба» і лише талановитий у своїй справі педагог зможе розбудити в ній пристрасть до навчання.

Наталя

Наталя (з латинської «рідна») з самого дитинства душа компанії в будь-якому колективі, виступає ініціатором всіх ігор, приносячи навіть в найвідоміші, власну «родзинку» - таким чином, проявляється творча сторона її натури.

На роботі Наталя - незамінний співробітник, оскільки в силу свого вольового характеру і практичного складу розуму доводить кожну справу до логічного завершення. Навіть розпочата книга, яка виявилася абсолютно нецікавою, все одно буде прочитана нею до кінця, адже Наталя жодної справи не може кинути на півдорозі.

Сильна воля, добре розвинена інтуїція і практичний склад розуму дозволяють власниці цього імені домогтися успіху практично в будь-якій справі.

Тетяна

Тетяна з латинської означає «упорядниця». Характер у власниці цього імені досить упертий і владний. Вона - дуже цілеспрямована натура, абсолютно не терпить заперечень, часом в її характері трохи проявляються навіть деспотичні нахили.

У дитинстві Тетяна - шибеник, вміє за себе постояти, що залишається їй властиво і в більш дорослому віці. Іншими словами, Тетяна - «вічний» лідер. Вона дуже рішуча та самовпевнена - все це допомагає їй досягти висот у кар'єрі, але її надмірна імпульсивність іноді грає не на користь.

У сімейних відносинах Тетяна дуже стабільна: якщо вже вийшла заміж, то ніяких розлучень! Дітей, яких зазвичай у неї двоє, дуже любить і стає їм справжнім другом.