Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як дізнатися характер людини за її звичками?

Як дізнатися характер людини за її звичками?

Дізнатися про характер вашого співрозмовника можна навіть за звичками людини. Звички насправді, можуть розповісти дуже багато цікавого про внутрішні переживання, які і формують характер особистості.

 На які звички варто звернути увагу?

Звичка колупатися в носі

Звичайно, це властиво всім людям, але не всі роблять це в громадських місцях, що свідчить про деякі відхилення в психіці. Якщо доросла людина не може контролювати цю звичку і робить це несвідомо, то вона відчуває явну тривогу і стрес.

Читайте також: Як кількість букв в імені впливає на долю людини

Обов'язкові ритуали

Напевно вам в дитинстві перед сном читали казки, це було своєрідним ритуалом. Якщо ж у дорослої людини є певний порядок дій, який вона систематично виконує, то це говорить про те, що вона боїться виходити із зони комфорту. Саме систематичне повторення деяких дій дозволяє людині тримати все під контролем і бути в рівновазі.

Фанатики прибирання і чистоти

Пам'ятайте Брі Ван де Капм з серіалу "Відчайдушні домогосподарки"? Люди, які фанатично підтримують чистоту і порядок і приходять в сказ від крихти на підлозі або пролитого соку, є справжніми диктаторами. Вони повинні все про всіх знати, і все тримати під чітким контролем. Вони живуть за налагодженою схемою і якщо щось йде не так, всі підвалини їхнього життя руйнуються.

Читайте також: Туристичний гороскоп: яка країна підходить кожному Знаку Зодіаку

Зацикленість на забобонах

Якщо людина помічає будь-яку дрібницю, починає додумувати і прив'язувати все це до певних прикмет, то вона вкрай невпевнена у собі. Такі люди дуже залежні, вони перекладають з себе відповідальність за своє ж життя і повністю покладаються на волю випадку або долі.

Концентрація на числах

Якщо людина, заводячи будильник, ставить його не на кругле число, а наприклад на 6:28, свідомо не обираючи цифру, кратну 5, то перед вами справжній боєць, який звик йти проти системи і руйнувати усталені правила і стереотипи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: