Зв'язок між почерком та індивідуальними особливостями особистості вивчає спеціальна наука графологія. Щоб визначити характер людини враховуються безліч нюансів: розмір і форма букв, нахил, натиск, розмір полів і багато іншого. Що ж можна дізнатися про людину за почерком?

Великий почерк говорить про те, що людина дуже товариська і легко знаходить спільну мову з оточуючими. А ось, дрібний або, як його ще називають, "бісерний" почерк, навпаки, вказує на те, що людина сором'язлива і мовчазна, але зате більш спостережлива і зібрана, ніж той, хто завжди відкритий до спілкування.

Люди, які надають буквам округлі форми, дуже добрі, довірливі і відкриті, вони люблять бути в центрі уваги, але вельми непрактичні. Ті ж, чий почерк виглядає незграбно, дуже егоїстичні і самолюбні, рідко зважають на чужі інтереси і завжди женуться за користю.

Нерозбірливий почерк говорить про те, що людина дуже активна, заповзята, але схильна  до неврозів. Такі люди дуже потайливі, постійно намагаються ввести співрозмовника в оману і приховати справжній стан своїх справ.

Про величезну силу волі, терпіння, витримку і завзятість каже сильний натиск на ручку і олівець, а ось якщо людина пише тонко, ледь торкаючись ручкою листа, то вона, навпаки, дуже слабка і недовірлива.

Якщо людина не з'єднує слова, а ставить їх окремо, з проміжками, знайте, перед вами вкрай егоцентрична і неврівноважена особистість, яка дуже складно знаходить з людьми спільну мову. Букви, написані разом, з акуратними правильними сполуками говорять про прекрасне логічне мислення людини.

Якщо слова в рядку "скачуть" хвилями - це говорить про природну хитрість і лукавство, про те, що людина здатна плести за вашою спиною плітки та інтриги. Якщо рядок прагне вгору - це свідчить про те, що перед вами оптиміст і невиправний романтик, а ось рядок, нахилений вниз, навпаки, видає в людині песиміста, схильного все драматизувати.

Якщо людина пише не залишаючи полів на аркуші - це говорить про те, то вона повністю сконцентрована на собі і в її житті немає місця іншим людям. Якщо поля дуже широкі, однакові з двох сторін - це означає, що перед вами дуже щедра  і добродушна людина, хоч і трохи хвалькувата. Якщо ж поля на одному аркуші різні зліва і справа - це вказує на надмірну безпечність людини.

Якщо людина пише з дуже сильним нахилом, то це характеризує її як новатора, любителя експериментів, людини досить відкритої і не приховує свої почуття. А ось щодо рівного почерку без нахилу, це говорить про те, що перед вами дуже гармонійна особистість, стримана і спокійна. Якщо букви в словах розбігаються, то вліво, то вправо - це значить що характер у людини дуже примхливий та імпульсивний.

Підпис теж може багато чого розповісти про характер людини, так, наприклад, простий, позбавлений ??химерності, говорить про рішучий і впевнений характер свого володаря. Дуже великий підпис означає, що людина дуже залежить від думки оточуючих і схильна до всіх прислухатися.

Якщо підпис обведений колом - це говорить про сором'язливість і скритність. А якщо він зовсім позбавлений розчерків - це значить, що перед вами дуже смілива, енергійна та ініціативна людина. 

Як вибір кави залежить від характеру людини?

5 продуктів від сонливості. Що їсти, щоб бути бадьорим та активним