Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Від соцмереж до реальності. Рівнян попереджують про нову небезпечну дитячу

Від соцмереж до реальності. Рівнян попереджують про нову небезпечну дитячу "розвагу" (ВІДЕО)

Перегони зі смертю. Батьків попереджують про нову дитячу забавку - "Біжи або помри". Підлітки перебігають дорогу у невизначених місцях прямо перед автівкою та записують усе це на відео. Що змушує дітей грати у небезпечні ігри та як вберегти своє чадо, дізнавалась Лілія Налапка.

Шокуючі кадри ширяться соціальними мережами. Діти буквально кидаються під колеса автівок. Аби виконати умови небезпечної гри школярі перебігають дорогу у недозволених місцях. А їх друзі у цей час фіксують все на відео. Ми поцікавились у рівненських копів, чи отримували вони подібні виклики.

Різноманітні завдання, які можуть летально закінчитись для підлітків поширюють так звані "суїцидальні групи". Психологи говорять, що в них діти вступають через негаразди, образи, чи щоб привернути увагу до себе.

Раніше, через соціальні мережі, підлітки дізнавались про іншу смертельну гру - "синій кит". Там для дитини давав завдання так званий "куратор", який зрештою доводив до самогубства. Шкільний офіцер поліції розповідає, що проводять профілактичні бесіди переважно з батьками аби не розповсюдити інформацію про небезпечні забавки серед дітей.

Аби уникнути трагедії, поліцейські радять водіям бути особливо уважними, якщо на узбіччі помітите групу підлітків. Втім, найкращою профілактикою є увага батьків до дітей. Саме вони повинні пояснити своєму чаду, що автомобіль може й не встигнути зупинитись.

Дивіться також:

"Поліна" та "Стоп Булінг": як у Рівному борються з соціальними проблемами? (ВІДЕО)

За булінг у рівненських школах доведеться заплатити штраф (ВІДЕО)

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: