За булінг та домашнє насильство відтепер карають законно. Відповідні законопроекти підписав президент України. Вони набули чинності у 2019 році. Втім, за словами представників профільного управління, в Україні немає точної статистики тих, хто потерпає від насильства у сім'ї та школі. Як збираються побороти цькування - далі у сюжеті.

У Рівному відбулась прес-конференція щодо протидії булінгу та домашньому насильству. На ній були присутні представники профільного управління, поліції, правозахисник та всі небайдужі рівняни. Як зазначають учасники заходу, ці теми потребують особливої уваги суспільства. Додають, жертвою домашнього насильства можуть бути не лише жінки.

Боротися із домашнім насильством буде "Поліна". Так називається проект Національної поліції, який запрацював 13 червня 2018 року в окремих регіонах України. Щодо Рівного, то тут проходить додаткова підготовка та спеціальні навчання тих правоохоронців, які будуть працювати у складі мобільних груп протидії домашнього насильства.

Крім того, обговорили і проблему булінгу у школах. Лише за минулий рік у Рівному зафіксували понад 60 випадків цькування у навчальних закладах. З початку 2019 року за насильство у школах кривдників каратимуть штрафом або громадськими роботами. Окрім того, зараз в Україні триває інформаційна кампанія "Стоп Булінг", в рамках якого створили відео "Булити не круто".

У ролику знялась рівнянка, наймолодша діджейка в Україні - Юліана Попович.

Крім того, юна рівнянка вирішила написати пісню щодо протидії булінгу, та навіть поділилась першими рядками.

До теми: 

За булінг у рівненських школах доведеться заплатити штраф (ВІДЕО)