Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Що обіцяють кандидати у Президенти України в другому турі (АНАЛІЗ)

Що обіцяють кандидати у Президенти України в другому турі (АНАЛІЗ)

Кандидати готові до дебатів, але керувати країною - це не лише уміти гарно говорити. Саме тому пропонуємо реально поглянути на те, що пропонують змінити обидва кандидати в різних сферах.

Передвиборчі програми кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур, проаналізували експерти ГО “Центр UA”. Огляду підлягали позиції кандидатів у тих сферах політики, на які має прямий або опосередкований вплив президент. Йдеться про сферу національної безпеки та оборони, міжнародну політику, розподіл повноважень між різними гілками влади, права людини та соціально-економічний розвиток.

- До основних компетенцій президента належить діяльність у сфері міжнародної політики, фактично він є головним дипломатом країни, а також він керує оборонною сферою та має гарантувати незалежність, територіальну цілісність та національну безпеку країни (стаття 106 Конституції). Обидва кандидати підтримують європейський напрямок розвитку України, але у різний спосіб, — зазначила регіональна представниця ГО “Центр UA” у Рівненській області Ірина Стасюк.

Для обох кандидатів важливим залишається питання повернення окупованих територій. Щоправда, як це робити - тут погляди кандидатів значно різняться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що спільного пропонують кандидати у президенти?

Так само велику увагу кандидати приділили збройним силам та їх розвитку. Головна ж відмінність між програмами у сфері оборони у тому, що вони по-різному деталізують свої ідеї та шляхи досягнення поставлених завдань.

- Але кандидати у своїх програмах оминають увагою основні сфери компетенції, зосереджуючи свої зусилля здебільшого на внутрішній політиці, зокрема соціально-економічному секторі – в обох ця сфера займає близько половини програми. Ймовірно, все це тому, аби сподобатись своїй аудиторії та отримати кілька додаткових відсотків на виборах, - констатує Ірина Стасюк.

Пропонуємо зробити власні висновки, проаналізувавши позиції кандидатів та порівнявши їх. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: