Маленький Макарчик ледь встиг народитися на світ і вже потребує вашої допомоги.

 Рівненська Благодійна організація «Дарунок» оголосила збір коштів на лікування хлопчика. Таку інформацію розмістив «Дарунок» на своїх сторінках у соціальних мережах:

Макарчик дуже бажана дитинка в сім'ї. Коли мама народила синочка, то за найщасливішим днем в сім'ї, наступили дні переживань та боротьби. Хлопчик мужньо боровся за своє життя, а тепер батьки борються за його здоров'я.
 
Зараз Макару 4 місяці він став трошки старшим і вже має улюблену іграшку - собачку. Він ще не зовсім вміє тримати свою голівку і друга - собачку в крихітних ручках. Його діагноз не вміститься у 10 рядків. Для вас це, як мінімум незрозумілі слова, як максимум чужа біда. За цими словами стоять маленький Макарчик, якому подобається жити і його батьки, які найбільше в світі хочуть почути, що їх синочок здоровий. Ми з вами зобов'язані підтримати цього сильного мужчину в боротьбі за право бути здоровим.
 
 
Діагноз Макарчика: ВВР ЦНС Менінгорадикулоцеле грудо - поперекового відділу хребта ускладнене ліквореєю. Стан після оперативного лікування (2019р.) Синдром гіпердренування. Нижній глибокий парапарез з вираженим обмеженням рухової активності. Порушення функції тазових органів по типу нетримання.
Прогресуюча вроджена гідроцефалія. Стан після вентрикулоперитонеосиомії(2019р.). Заміна клапана ЛШС (02.07.2019р.). Дисгенезія мозолистого тіла. Мальформація Кіарі ІІ. Вроджена міопія важкого ступеня. Атрофія ДЗН ОУ, Фімоз. Функціональне порушення кишківника.
 
 
Контактні дані:

0980518471  - Марія

Реквізити для надання допомоги:
 
Рахунок одержувача (ПриватБанк):
29244825509100
Благодійна організація Дарунок 
МФО банку:
305299
ЄДРПОУ (або ОКПО):
14360570
Картка - ключ до рахунку Благодійної організації Дарунок (ПриватБанк) 
5169330516489900
Ясинчук Марія Віталіївна
 
Кошти просять надсилати з приміткою - Для Макарчика
 
 
Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber