Біда, приходить тоді, коли цього зовсім не чекаєш. 23-річна рівнянка Ольга Баранчук потребує вашої допомоги. У дівчини виявили лімфому Ходжкіна четвертої стадії, тобто вражені різні внутрішні органи.

Улюблена робота, невгамовний ритм та любов до життя. Ольга Баранчук відома рівненська барбер. З 2012 року дівчина почала займатися улюбленою справою. Робити чоловікам модні зачіски та стильні бороди. Однак, не все так добре, як здається. У березні Ольга захворіла, здавалось, ніби звичайна застуда. Та краще від ліків не ставало. Після чергових аналізів дівчині повідомили про страшну недугу - рак.

У Києві я пройшла КТ і саме воно показало, що це 4 стадія. Вражені лімфовузли і справа, і зліва. І ще у мене вражені бромхіма лівою легені. І вже біопсія показала, що це Лімфома Ходжкіна, - розповідає Ольга.

Захворювання вразило чимало органів, у дівчини декілька пухлин, деякі із них сягають навіть 13-ти сантиметрів. Та дівчина не опускає рук, попереду у неї перший курс лікування.

Хірургічних втручань не буде так, як пухлин дуже багато, вони великі і розміщені у різних частинах тіла, тому єдиний спосіб - це хіміотерапія. Зараз мене чекає два курси хіміотрапії, після яких буде КТ для того, щоб перевірити, як все це реагує на препарати, якими мене будуть зараз лікувати.

Якщо організм відреагує позитивно, лікування будуть продовжувати, каже дівчина, якщо ні - будуть змінювати на променеву терапію і доведеться робити трансплантація кісткового мозку.

Мене чекає два курси, на препарати мені потрібно близько 160-тисяч гривень плюс додаткові обстеження після хіміотерапії. Взагалі сказали, що мінімум треба буде шість курсів. Але, як через два місяці відгукнеться нам наш вибір ми ще не знаємо.

Допомогти Олі може кожен, адже ніхто ніколи не знає, що чекає на нас завтра. У будь-який момент, життя може перевернутися з ніг на голову. Не будьте байдужими до чужого горя. Олі тільки 23 роки і життя у неї тільки розпочинається. Номер карточки ви бачите на своїх екранах.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4390 0933 8868
Монобанк 5375 4141 0379 0548  

Дивіться такожШанс на життя. Маленька Даринка з Рівного потребує допомоги (ВІДЕО)

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber