фото ілюстративне
Загалом із початку голосування станом на 19.00 зареєстровано 21 повідомлення, пов’язане із виборами Президента.

О 18:01 надійшло повідомлення, що на виборчій дільниці у місті Вараш матір прийшла проголосувати, проте виявила відсутність паспорта. Заявниця стверджувала, що документ забрала донька.

О 18:03 до поліції повідомив дільничний офіцер поліції, що на виборчій дільниці № 946 на вулиці Жукова обласного центру до нього звернулася голова дільничної виборчої комісії, що невідомий чоловік в стані сп’яніння продемонстрував присутнім бюлетень із відміткою за одного з кандидатів.

До теми: На Рівненщині жінка не відпускала свого чоловіка на вибори 

О 18:09 надійшло повідомлення, що на виборчій дільниці у місті Острог жінці не дозволяють проголосувати, а працівники вказаної дільниці не представляються.

О 18:23 до поліції повідомила рівнянка, що на виборчій дільниці по вулиці Софії Ковалевської обласного центру в кабінках не пишуть ручки, спостерігачі грубо поводять себе з виборцями.

О 18:35 надійшло повідомлення жителя міста Рівне, що в день виборів на вулиці Костромська не працюють ліфти в малосімейці, внаслідок чого люди похилого віку та інваліди не можуть проголосувати.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber