Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Користь та переваги сну окремо від чоловіка

Користь та переваги сну окремо від чоловіка

Багато пар вважають, що сон в різних спальнях може зруйнувати їх шлюб. Але психологи говорять, що роздільний сон іноді, навпаки, здатний зміцнити союз. Які переваги сну порізно?

 Звичайно, якщо вам комфортно спати в одній спальні і ділити загальне ковдру, тоді пробувати роздільний сон не потрібно. Але буває і так, що пари не можуть спати разом, але продовжують це робити, боячись зруйнувати шлюб. Дізнайтеся 5 переваг роздільного сну і спіть спокійно.

Повноцінний сон

Вчені кажуть, що пара будить один одного за ніч близько 6 разів. Вони можуть цього не пам'ятати, тому що тут же засинають. Але ритм сну вже порушений і це позначається на здоров'ї і настрої. Перейшовши в окремі спальні, ви зможете повноцінно висипатися.

Підвищується сексуальність

Роздільний сон дозволяє відчувати новизну інтимного життя. Також повноцінний сон дає сили на секс, а гарний настрій підвищує почуття привабливості.

Підвищується цінність близькості

Роздільний сон дозволяє більше радіти фізичній близькості, ніж сон в одному ліжку. Будь-які дотики і поцілунки після короткочасної «розлуки» більш пристрасні і цінні, ніж коли ми їх можемо отримати в будь-який час.

Відносини стають більш спокійними

Хропіння партнера може дратувати настільки, що це стане приводом для сварок. Якщо друга половинка не хропе, то короткочасні пробудження можуть впливати на настрій. Роздільний сон дозволяє уникати сварок і дбайливо ставитися до коханої людини.

З'являється можливість побути з собою

Вступаючи в відносини, ми маємо менше часу побути з собою. Для багатьох людей короткочасне самотність - необхідність, це дозволяє їм обдумати день, знайти себе. Роздільні спальні повернуть втрачений особистий простір.

Роздільний сон не впливає на відносини тільки в тому випадку, якщо це не маніпуляція, а спільне рішення пари для комфортного сну. Більш того, не обов'язково повністю переходити в окремі спальні, можна іноді практикувати сон порізно.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: