Морква і буряк - це ті овочі, які найчастіше використовують господині на кухні. Борщ, суп, салати та безліч різних страв. Однак в магазині можна не завжди купити смачні буряк та моркву. Але коли ви посієте навесні ці овочі самі, ви будете на 100% впевнені, що вони не містять хімікатів і корисними.

Підготовка грядки для моркви, буряка

Для грядки з морквою та буряком потрібно вибрати сонячну ділянку, грунт повинен бути поживним, пухким ( з додаванням піску). В грунт потрібно внести добрива (перепрілий гній, не вносьте в грунт свіжий гній, оскільки морква і буряк не переносить його кислоти.) Грядку можна удобрити мінеральними добривами за 2 тижні до того, як сіяти насіння моркви чи буряка. Грунт потрібно перекопати (краще восени, на глибину 30см), викидаючи корінці бур'янів і самі бур’яни. Обов’язково врахуйте щорічне чергування городніх культур та сумісництво на грядці.

Коли сіяти насіння моркви, буряка

Час посіву насіння моркви, буряка чи інших культур залежить від сорту насіння. З 20 чисел квітня можна приступати до висівання ранньостиглих сортів, з 25 квітня приблизно по 5 травня починають висівати середньостиглі сорти, а посадка моркви чи буряка, призначених для зимового зберігання, проводиться 10-15 червня. На упаковці з насінням ви завжди знайдете підказки: коли сіяти насіння овочевих культур того чи іншого сорту.

Насіння моркви та буряка сіють відразу у відкритий грунт на підготовлену ділянку.

Як сіяти насіння моркви, буряка

Грядку, відведену під моркву чи буряк, посипте дерев’яним попелом, зробіть борозни на глибину 2 см, залишаючи між рядами 20 см. Полийте борозенки водою і посійте насіння. Щоб ваша морква чи буряк дали великі коренеплоди їх потрібно сіяти рідко (відстань між насінням в 1,5 см). Після посіву насіння, борозни засипати землею. Для більш ранніх сходів замочіть насіння на 2 дні, а після висіву накрийте білою агроплівкою, або ж зверху над грядкою на висоті 15 см натягніть поліетиленову плівку, а з появою зелені, плівку зніміть.

Догляд за морквою, буряком

Догляд за морквою та буряком полягає у вчасному поливі, прополюванні, проріджуванні (після утворення першого листочка потрібно буде прорідити, залишивши найбільш сильні рослини), зпушуванні грунту, і є анологічним догляду за петрушкою. 

Коли викопувати моркву,буряк

Моркву чи буряк потрібно починати викопувати, як тільки почне жовтіти нижнє листя – морква, буряк готові до збирання врожаю. Після збору потрібно обрізати бадилля, якщо цього не зробити, то зелена частина витягне з коренеплодів частину вологи.

Зберігання моркви, буряка на зиму

Бадилля моркви досвідчені садівники обрізають у 2 етапи: 1 - обрізаються листя трохи вище головки коренеплоду, залишаючи 5 см зеленої частини; 2 - через декілька днів зрізується вся зелень і точка росту зелені, головка. Таке обрізування не дозволить моркві і бурякові проростати взимку, витрачаючи на це поживні речовини, перешкоджає в’яленню коренеплодів, забезпечує їх найкраще зберігання. Після обрізки бадилля моркву провітрюють під навісом або підсушують на сонці 2-3 години. Далі моркву складають у яшики і на 10 днів ставлять у комору, де температура повітря +10 -+14° С. За цей час повинні загоїтися всі зрізи та інші пошкодження. А перед тим, як ховати коренеплоди у погріб, їх ще раз оглядають і перебирають, видаляючи всі гнилі, пошкоджені коренеплоди. Для зберігання моркви, буряка на зиму, потрібно відбирати тільки здорові і міцні екземпляри. Після того як всі етапи підготовки завершені, можна закладати моркву, буряк на зберігання.

Читайте також: квітень 2020 року: коли краще садити картоплю