Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Фрукти та овочі, які не можна зберігати разом

Фрукти та овочі, які не можна зберігати разом

Чи знали ви, що деякі продукти харчування взагалі не можна зберігати разом? Це погіршує їх зовнішній вигляд і зменшує термін зберігання. І особливо часто це трапляється з різними овочами та фруктами.

 Які ж фрукти та овочі не можна зберігати в одному пакеті або в одному відділенні холодильника?

Цибуля і картопля

У готових стравах вони відмінно один одного доповнюють, але в сирому вигляді їх краще зберігати якнайдалі один від одного. Тому як ароматичні речовини з цибулі негативно впливають на картоплю, викликаючи її псування. А ось зберігати цибулю поруч з часником - навпаки, дуже корисно.

Яблука і апельсини

Незважаючи на те, що обидва цих фрукта - улюблені компоненти багатьох популярних дієт, зберігати їх краще окремо один від одного. Просто тому, що апельсинам потрібна хороша вентиляція, а яблукам - навпаки. Так що місце в холодильнику варто вибирати, виходячи з цього принципу.

Читайте також: Як вибрати овочі та фрукти без хімії

Морква, червоний буряк і цибуля

Цибуля прекрасно захищає себе від шкідливих мікроорганізмів, а от інші овочі не можуть цим похвалитися. Так що зберігати їх краще в окремих паперових пакетах - тільки це може гарантувати, що овочі не почнуть пліснявіти. Цибулю взагалі варто зберігати в окремому ящику, подалі від інших продуктів харчування.

Гарбуз, яблука і груші

Проблема в тому, що гарбузам абсолютно все одно, на якій стороні і як довго лежати. А яблукам і грушам - ні. Тому їх варто перевертати, інакше - піде цвіль і подальше руйнування. І щоб про це не забувати, їх краще зберігати подалі від гарбуза, до якого можна мало не через півроку заглянути - і нічого з ним не станеться.

Огірки і фрукти

Справа в тому, що такі фрукти, як банани і дині, виділяють речовини, що прискорюють дозрівання плодів. І на огірки це теж впливає - вони втрачають вологу і пружність, за рахунок чого - серйозно погіршуються їхні смакові якості. Щось аналогічне відбувається при зберіганні поруч помідорів і огірків, тільки повільніше. Втім, якщо хвостики бананів і диню обернути паперовими серветками, то виділення газу сповільниться, і огіркам передчасне дозрівання вже не так різко загрожуватиме.

Читайте також: Як вибрати свіжі яйця: 6 підказок для господині

Базилік, кріп та інші

Зелені рослини, які можуть грати роль спецій. Їх краще зберігати окремо від усього, причому - як самі звичайні квіти. Тобто - спочатку обсушити, потім - зрізати частину стебел, а потім - поставити в воду, яку потрібно буде регулярно міняти. Це дозволить зберегти зелень свіжою якомога довше.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: