Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чоловічі секрети: у чому чоловік ніколи вам не зізнається

Чоловічі секрети: у чому чоловік ніколи вам не зізнається

Від відносин партнери чекають любові, радості і щастя, але життя не ідеальне, трапляються сварки, конфлікти і недомовки. Про які секрети чоловік не розповідає навіть коханій жінці?


Чоловіки з самого дитинства чують, що вони не повинні плакати і боятися, тому відчувають труднощі з проявом почуттів і емоцій. Іноді, якщо не запитати безпосередньо, можна ніколи і не дізнатися, що відчуває чоловік. Є речі, про які варто завжди запитувати безпосередньо, особливо якщо ви бачите, що ваш чоловік відчуває тривогу або явно щось недоговорює. Отже, що ж чоловік звик приховувати і тримати в собі?

Сексуальні фантазії і бажання. Довіра між партнерами - запорука щасливого шлюбу, особливо це стосується питань сексу, але сексуальні фантазії часто вважаються чимось ганебним, тому чоловік навряд чи перший заведе про це розмов
у. Якщо у вас є якесь незадоволення або вам щось не подобається, не соромтеся в м'якій формі говорити про це, цікавтеся бажаннями і фантазіями свого партнера. Тоді ваш чоловік буде з вами відкритий і чесний, а ваше сексуальне життя стане ще яскравішим та різноманітнішим.

Емоційна підтримка. "Чоловіки не плачуть" - це клеймо, яке з дитинства навішується на представників сильної статі, тому вони зовсім не вміють висловлювати почуттів і говорити про свої емоції. Чоловіки не роботи, їм іноді теж буває сумно і погано, але вони все тримають в собі і ніколи не зізнаються вам, в такому випадку запитайте безпосередньо. Якщо ви бачите, що поведінка вашого партнера змінилося, він замкнувся, не соромтеся запитати, що сталося і запропонувати свою допомогу,  
адже це може полегшити його душевний стан.

Обійми і прояв ніжності. Чоловік теж переживає ніжні почуття і потреб
у в обіймах і дотиках, він готовий цілодобово торкатися до жінки, яку любить. Якщо ви бачите ці пориви, запитайте самі чи подобається йому обіймати вас, спати в обймах одне одного, можливо відповідь вас здивує і чоловік розкриється по-новому. Пам'ятайте, що не тільки дітям потрібно як мінімум 8 обіймів в день, а й дорослим теж. Не всім чоловікам властиво проявляти ніжні почуття, але це не означає, що вони не потребують обійм і ласки.

Страх втрати. На чоловіка з самого дитинства навішується безліч ярликів, яким він повинен відповідати. Один з них сміливість і безстрашність, якщо ти чоловік, ти не можеш нічого боятися, а якщо боїшся, то говорити про це соромно. Насправді, на чоловікові лежить величезна відповідальність за сім'ю і, звичайно ж, у нього багато страхів, переживань і побоювань. Якщо чоловік любить жінку, то більше всього на світі він боїться її втратити. Запитайте якось у свого партнера, як він уявляє життя без вас? Найімовірніше, після його відповіді ви почнете цінувати його ще більше і частіше питати про його бажання.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: