31 жовтня на Першому місцевому - традиційний проект "Доба вибору": максимум інформації про день виборів у спецвипуску "Новин Рівного", "Телепресклубі" та на сайті! Крім того, на глядачів очікуватимуть ексклюзивні результати екзит-полу, який проводитиметься в Рівному 31 жовтня на замовлення телеканалу "Рівне 1".

Упродовж дня оперативна інформація про хід виборів висвітлюватиметься на нашому сайті. О 18.30 попередній підсумок дня виборів - у спецвипуску "Новин Рівного". О 22 годині, відразу після завершення голосування, на нашому сайті ви зможете прочитати перші результати екзит-полу, який буде проведено 31 жовтня у Рівному на замовлення телеканалу "Рівне 1" та Видавничого дому "ОГО". А о 23 годині політики, експерти та журналісти зберуться в студії "Телепресклубу", щоб обговорити повні результати екзитполу та поділитись думками щодо попередніх підсумків виборів та подальшого розвитку політичної ситуації на Рівненщині.

Як пройшов день виборів? Кого обрали рівняни міським головою? Якою буде розстановка сил у новій міській раді? На Першому місцевому ввечері 31 жовтня - дані екзит-полу, компетентні оцінки та прогнози.

Слідкуйте за виборами разом з нами!