Щоб сімейне життя було легким, спокійним та без зрад, наші предки прикладали багато зусиль. У тому числі вірили в прикмети, над якими сьогодні можна посміятися. А можна і задуматися, чому саме так потрібно було робити дружині, щоб чоловік не задивлявся на інших жінок?

Ви заінтриговані? Тоді давайте перевіримо разом саме вашу пару на предмет сімейності і міцного шлюбу за допомогою народних прикмет.

1. Подружня ліжко не повинна стояти перед дзеркалом. Інакше зрад не уникнути.

2. Їсти однією ложкою подружжю теж не можна. Інакше чоловік і дружина будуть вкрай незадоволені один одним. До речі, витирати руки одночасно одним рушником теж небажано - будуть сварки.

3. Щоб в сімейному житті був мир і щастя, молода дружина повинна розбити перед порогом вщент тарілку, зібрати уламки і тільки після цього зайти в будинок.

4. Якщо ви втратили сережку, подаровану чоловіком, розлучення не уникнути.

5. Хочете дізнатися, скільки у вас буде чоловіків? Нахмурьте брови: скільки складочок буде між ними, стільки разів будете в шлюбі.

Також читайте: Кольорові млинці з натуральними барвниками: дітвора буде у захваті!

6. Щоб чоловік виконував всі забаганки і примхи дружини, під час вінчання потрібно легенько наступити йому на ногу.

7. Якщо на фартусі дружини часто з’являються плями, чоловік згодом може стати залежним від азартних ігор, або алкоголю

8. Якщо сверблять груди, це до швидкого приходу чоловіка додому або повернення його з відрядження.

9. Якщо чоловік втратив обручку, це означає, що дружина йому зраджує. І навпаки.

10. Ваш чоловік просить, щоб ви його підстригли? Всіляко відмовляйтеся від цього. Це призведе до того, що чоловік розлюбить дружину.

Також читайте: Хто кому і ким доводиться після весілля

11. І на десерт найсмішніше. Наші предки щиро вірили: якщо хочеш побачити коханку чоловіка, досить одним оком подивитися в його обручку і побачиш образ розлучниці.

А Ви вірите в прикмети? Пишіть в коментарі.