Уявіть, що у вас весілля. Навколо радіють гості, тамада проводить конкурси, а може бути ви поїхали гуляти на природі. Але що це? Всього кілька годин з початку торжества, а нові туфлі вже натерли ноги. Прикро! Як уникнути подібних непорозумінь?

Весільне взуття для нареченого і нареченої

Основні рекомендації по підбору взуття зводяться до того, щоб звертати особливу увагу на поєднання краси і комфорту. Так наприклад:

- бажано купувати туфлі звичного фасону, щоб нога менше втомлювалася з незвички;

- грамотний підбір кольору без зразка тканини неможливий. Зазвичай туфлі беруть в колір сукні або на два тони темніше;

- туфлі нареченої не обов'язково повинні бути на підборах. Якщо у пари велика різниця в зрості, її можна згладити, запропонувавши нареченому туфлі з каблуком, а нареченій вибравши балетки.

Нерідко предмети одягу підбираються відповідно до повір'ями. Наприклад, одна з традицій або навіть прийме на весіллі говорить про те, що взуття повинна бути закрита, інакше щастя «витече». Багато пар сьогодні не дотримуватися таких рекомендацій, але все залежить від вас.взуття нареченого і нареченої

Як і коли вибирати взуття? Маленькі хитрощі

Перш ніж збиратися за обновкою, запам'ятайте кілька простих порад, які допоможуть уникнути проблем під час свята:

- Не плануйте покупки на ранок. Нога до вечора трохи набрякає, це нормально для будь-якої людини. Купуючи туфлі з ранку, ви можете трохи помилитися з розміром або добре сидить фасоном.

- Весільне взуття надаватися на панчохи або на колготки, тому до примірки краще вирішити, в чому саме ви будете.

- У магазин надіньте такі ж речі. Це не тільки допоможе вибрати модель, добре сидить на нозі, але і не помилитися з забарвленням.

- Навіть якщо ви знаєте, що навряд чи надягнете це взуття ще раз, не варто економити. Дешеві моделі легко натруть ногу, зіпсувавши свято. Віддавайте перевагу туфлям з натуральної шкіри. До того ж, їх завжди можна перепродати.

- Купуйте взуття за кілька тижнів до свята, адже її потрібно розносити. Для цього ходите в туфлях або черевиках будинку 15 хвилин в день. Якщо через два тижні вам все ще некомфортно, варто підібрати інший виріб.

- Взуття на весілля - це один з найважливіших елементів способу. Більш того, вона відповідає не тільки за ваш зовнішній вигляд, а й за комфорт під час свята.

Вибирайте такі речі без поспіху і купуйте тільки якісне, і ваш день ніщо не затьмарить.

Джерело