Очікування малюка – чудовий період в житті кожної сім’ї. Хвилювання, чекання, здогадки і, звичайно, приготування до зустрічі з маленькою крихіткою…

Молоді батьки стараються створити максимально комфортні умови, щоб новонароджене дитя ні в чому не відчувало потреби. То що ж справді потрібно?

Один з перших показників здоров’я дитини – вага. Мама уважно слідкує, скільки маля набирає ваги. Особливо пильнують в перші 1-3 місяці. Тут в нагоді стане електронна дитяча вага. І зовсім не треба купляти – річ дорога і недовго актуальна. Тому її можна орендувати в проканих салонах, наприклад: КАЧЕЛЬКА. Прокат для малят.

Дитинка, як і всі люди, потребує своє окреме затишне місце – гніздечко, для сну та відпочинку. Зараз є великий вибір дитячих ліжечок з різними опціями. З власного досвіду матусі часто радять, щоб ліжечко мало закриту шухляду. Саме закриту – щоб речі в ній не припадали пилюкою. Також зручно, коли одна боковинка ліжечка опускається вниз. Так мамі буде легше перекладати маля, яке росте і важить все більше з часом.

Бувають ситуації, коли для ліжечка в кімнаті замало місця, або батьки планують купляти 2-поверхове ліжко для старшої і молодшої дитини, тому недоцільно витрачатись ще і на люльку. Або у великому будинку дитя потребує спального місця в кількох місцях (наприклад, на 1 і на 2 поверсі особняка…).

В такому випадку гарною альтернативою буде компактна люлька Coneco Nana чи Baby point Regina. Це справжній багатофункціональний модуль, який об’єднує в собі люльку, іграшки, нічник, музику. Підходить для діток від народження до 6 міс. Серед додаткових опцій – регулювання висоти; корзина для іграшок/ підгузників; колеса з блокуванням; мобіль з іграшками; нічник; приємна музика; режим вібрації; можливість колихання.pic

Догляд за дитинкою має бути приємним. То ж батькам теж має бути зручно та комфортно. Пеленатор створений саме для цього. Пеленальна дошка з м’якою оббивкою, ергономічна ванночка, додаткові полички – і все це на ніжках на тій висоті, яка зручна мамі і розвантажить її спину.

В перші місяці життя дітки багато сплять, лежать, розглядають світ довкола. Розвагою для них буде яскравий мобіль з ніжними мелодіями, веселими іграшками, приємними кольорами.. Для малюка мобіль є не лише веселою іграшкою, а й першим навчальним розвиваючим тренажером для розвитку слуху, зору, уваги, кольорового сприйняття…

Збираєтесь в дорогу чи на відпочинок з малечою, тоді дитяче автокрісло – це незамінний атрибут для кожної поїздки з малюком. Адже тільки воно зможе вберегти дитину від небезпечних травм під час зіткнення чи аварій.

Прокат дитячих товарів разом з КАЧЕЛЬКА – це зручно та вигідно!