1. Якщо дитина відмовляється застелити ліжко, швидко зав'язати шнурівки, або ж швидко поїсти - грайте на швидкість. Для цього використовуйте секундомір, він прекрасний мотиватор.
2. Щоб запобігти сварок з малечею, типу: “Одягни куртку”, просто скажіть дитині: “Витягни руки”, а потім швидко одягніть дитину.
3. Якщо дітлахи дуже люблять солодощі, то влаштуйте для них, наприклад у середу та неділю “Солодкі дні”, або вигадайте якусь іншу назву. Дитина буде чекати цього дня і зменшить споживання ласощів протягом тижня.
4. Більшість дітей не хочуть їсти у шкільній їдальні. Тому запропонуйте дитині обрати та купити ланч-бокс. Кожного дня наповнюйте його різноманітними продуктами та давайте для свого чада у школу. Тоді дитина точно не буде голодною.
5. Організм потребує великої кількості рідини, а у школі діти зазвичай п'ють не багато. Для того, щоб покращити водний баланс організму, запропонуйте дитині купити кольорову пляшечку, типу ''My bottle'' і брати її до школи. У тій посудині робіть фруктову воду та наливайте туди різноманітні соки.
6. Щоб школярі більше читали, заохочуйте маленькими желейними ведмедиками. На сторінці розкладіть по декілька штук, і коли дитина прочитає до того місця, де лежав ведмедик, може забрати його та з'їсти.
7. Навчіть дитину використовувати стікери, вони додадуть і барв у життя, і не дозволять щось забутись.
8. Якщо школяр не дуже хоче вчитись, купуйте шкільне приладдя із його улюбленими героями та персонажами. Дитині буде набагато цікавіше писати у кольоровому зошиті із “Тачками”.
9. Щоб дитина не боялась висловлювати свої думки, розмовляйте з нею, як із дорослою.
10. Допоможіть дітлахам зробити розпорядок дня. По-перше, діти самі будуть організовувати свій день, а по-друге, будуть його дотримуватись.
11. Щоб школяр швидко запам'ятав розклад занять, сфотографуйте його і поставте на заставку у телефон.
12. Мотивуйте дитину усілякими нагородами, тоді навчатись буде цікавіше.
13. Щоб школяр краще запам'ятав урок, змусьте перечитати усе записане, у той самий день, коли був урок.
14. Якщо дитина не любить снідати, готуйте різноманітні, кольорові сніданки.
15. Визначтесь із годиною, до котрої має бути усе зроблене. Коли наступає, наприклад 22:30, усі мають йти чистити зуби і лягати спати. Це допоможе організувати усім повноцінний сон.
Бажаємо успіху у новому навчальному році!