Турнір, що стартує 28 червня у Рівному отримар номер в офіційному Європейському календарі FIM-EUROPE, - номер змагань: EMN 50/147 - 28/06/2017 - International competition in the memory of Igor Marko

Організатор змагань: NGO "Rivne Speedway Club fans" ("КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ")

28 червня 2017 р. стадіон технічних видів спорту «Мототрек» прийматиме "Міжнародний Турнір на Кубок Авто-Мото-Ревю та Меморіал Ігоря Марка" за участю гонщиків з Польщі, Данії, Латвії, Італії та України.

 

Турнір проходитиме за сіткою у 13 заїздів для 13 гонщиків. За підсумками основної сітки заїздів буде розіграно "Кубок Авто-Мото-Ревю". 8 найкращих гонщиків стартуватимуть у 2-х півфіналах, з яких до фінального заїзду вийдуть по два переможці. У Великому Фіналі визначиться володар "Кубку пам'яті Ігоря Марка", який вручатиме донька легендарного майстра гаревих перегонів Ольга Марко.

 

Перемовини щодо участі відомих українських та іноземних гонщиків тривають. Наразі відомо, що в гонці стартуватимуть представники Латвії Давіс КУРМІС та Олег МИХАЙЛОВ, італійці Гугліельмо ФРАНЧЕТТІ та Даніель ТЕССАРІ, датчани Якуб БУКХЕЙВ та Марк БЕЙЄР. Польщу можуть представляти Адріан ГАЛА з Гнєзно, чемпіон Польщі серед юніорів 2016 року Даніель КАЧМАРЕК, улюбленці рівнян Станіслава БУЖА та Павел МЕСЬОНЦ, а також Томаш РЕМПАЛА та Маріуш ФІРЛЕЙ.

 

Окрім європейців ведуться перемовини з аргентинцем Факундо АЛЬБІНИМ, який надзвичайно сподобався рівненським вболівальникам амбітною їздою під час командних та особистих змагань Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" та виявив бажання знову стартувати у Рівному.

 

Україну представлятимуть рівняни Станіслав МЕЛЬНИЧУК, Віталій ЛИСАК, Марко ЛЕВІШИН, Максим РОСОЩУК та Станіслав ОГОРОДНІК, а також червоноградець Андрій КОБРІН. Можлива участь у змаганнях на даний момент все ще травмованих Дмитра МОСТОВИКА та Віктора ТРОФІМОВА.

 

У перервах між заїздами відбудуться старти юних вихованціх дитячо-юнацької секції спідвею ім.Віктора Чайки при КЗ "РМСТК", стрибки юних дарувань на трамплінах та велика кількість бліц-інтерв'ю з учасниками турніру.

 

РІВНЕ - МОТОТРЕК - 28 ЧЕРВНЯ

"МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР НА КУБОК АВТО-МОТО-РЕВЮ ТА МЕМОРІАЛ ІГОРЯ МАРКА"

ПОЧАТОК О 17:00

 

ЗА НОМЕРАМИ КВИТКІВ ВІДБУДЕТЬСЯ РОЗІГРАШ ДВОКАМЕРНОГО ХОЛОДИЛЬНИКА ВІД ТИТУЛЬНОГО ПАРТНЕРА ЗМАГАНЬ ТОВ "МКМ БЕТОН".

 

ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ РІВНЕНСЬКИЙ СПІДВЕЙ!!!

 

Piccy.info - Free Image Hosting

 

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» висловлює подяку за допомогу в підготовці змагань виконавчий комітет Рівне нської міської ради, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівне нського місьвиконкому, Рівне нську облдержадміністрації, Управління молоді та спорту Рівне нської облдержадміністрації, комунальні служби і організації міста та області, а також спонсорів турніру: автозапчастини «InterCars», АвтоЦентр «PitStop», Компанія "Сталь-М" - дверi вхiднi та протипожежнi, «МКМ Бетон» - якісний бетон, автозапчастини «CarBus» , MOGUL, Агро-Центр, Паливний партнер Мережа АЗС "ОЛАС", агенство нерухомості «Гід Ріелті», ТМ Волинський Бровар, тратторія "Casablanca", "Дока-Центр", ПП Базурін, а також численних інформаційних партнерів: телерадіокомпанія «Рівне 1», передача «Авто-Мото-Ревю», сайт AutoMoto.rv.ua, «Радіо-Трек», Erve.ua, РитмTV, РТБ, ОГО, Рівне Вечірнє, «Рівне ЧаРівне », Рівне PRESS Центр, Голосно, Здолбунів City та ін..