Пропонуємо вам наважитися на експеримент і виростити плодоносне дерево в домашніх умовах.

1. Йдемо в магазин і купуємо найстигліший плід граната. Прийшовши додому з'їдаємо м'якоть і залишаємо самі кісточки, які необхідно просушути протягом 24 годин. Після чого їх потрібно помістити на 2 дні у воду кімнатної температури. При цьому воду необхідно міняти кожні 12 годин.

2. Беремо великий горщик і заповнюємо її сумішшю піску і торфу, із співвідношенням 50 на 50.

3. Підготувавши зерна і місце для посадки можна приступити до самого посіву. Для початку необхідно зволожити грунт. Після чого вкопати зерна на глибину 2-3 см. Далі необхідно накрити все це плівкою, пакетом або ж склом, щоб створити парниковий ефект. Рекомендуємо займатися посівом в листопаді або в лютому місяці.

4. Перші паростки можуть з’явитися через два тижні. Коли пагони викинуть другу пару листя, що зазвичай відбувається до кінця першого тижня життя молодого граната, можна зняти захисну плівку і помістити вазон у досить тепле, сухе та світле місце. Через 10-12 днів, якщо зійшло відразу кілька зерен, виконується пікіровка, тобто рослини розсаджуються. Якщо ви не плануєте створити гранатову оранжерею, то достатньо буде вибрати самий сильний паросток, який залишається в вазоні, а решта просто видалити.

5. Крім підтримання сприятливої ​​температури варто ще стежити за тим, щоб грунт не пересихала. Не потрібно заливати його водою, просто поливайте, коли грунт почне підсихати.

6. Перше цвітіння можна спостерігати вже через 8-10 місяців. При правильному догляді вже через 3 місяці після цвітіння гранат почне плодоносити.

Виконавши все точно за інструкцією, ви отримаєте не тільки смачний фрукт, але і досить привабливу декоративну рослину. Адже насправді, виростити гранат зовсім не складно.

Джерело