1. Йдемо в магазин і купуємо найстигліший плід граната. Прийшовши додому з'їдаємо м'якоть і залишаємо самі кісточки, які необхідно просушути протягом 24 годин. Після чого їх потрібно помістити на 2 дні у воду кімнатної температури. При цьому воду необхідно міняти кожні 12 годин.
2. Беремо великий горщик і заповнюємо її сумішшю піску і торфу, із співвідношенням 50 на 50.
3. Підготувавши зерна і місце для посадки можна приступити до самого посіву. Для початку необхідно зволожити грунт. Після чого вкопати зерна на глибину 2-3 см. Далі необхідно накрити все це плівкою, пакетом або ж склом, щоб створити парниковий ефект. Рекомендуємо займатися посівом в листопаді або в лютому місяці.
4. Перші паростки можуть з’явитися через два тижні. Коли пагони викинуть другу пару листя, що зазвичай відбувається до кінця першого тижня життя молодого граната, можна зняти захисну плівку і помістити вазон у досить тепле, сухе та світле місце. Через 10-12 днів, якщо зійшло відразу кілька зерен, виконується пікіровка, тобто рослини розсаджуються. Якщо ви не плануєте створити гранатову оранжерею, то достатньо буде вибрати самий сильний паросток, який залишається в вазоні, а решта просто видалити.
5. Крім підтримання сприятливої температури варто ще стежити за тим, щоб грунт не пересихала. Не потрібно заливати його водою, просто поливайте, коли грунт почне підсихати.
6. Перше цвітіння можна спостерігати вже через 8-10 місяців. При правильному догляді вже через 3 місяці після цвітіння гранат почне плодоносити.
Виконавши все точно за інструкцією, ви отримаєте не тільки смачний фрукт, але і досить привабливу декоративну рослину. Адже насправді, виростити гранат зовсім не складно.