1. Режим вдома = режим в садочку
Дізнайтеся графік прийому їжі, прогулянок, сну котрий буде у вашому ДНЗ, і поступово привчайте дитину.
2. Все розповідайте дитині
Докладно розкажіть дитині, що її очікує. що у садочку буде багато дітей (більше ніж вдома у мами, і т.д.). Налаштовуйте дитину на позитив, в жодному разі не лякайте чужими людьми, поганими відносинами і т.д. Тільки позитив та оптимізм.
3. Зацікавленість, інтерес, бажання
Дитина повинна хотіти йти до садку. мати власне таке бажання, а не примус від батьків. Пройдіться повз садок, коли дітки гуляють на вулиці, на ігрових майданчиках. І завжди повторюйте, що садочок не нудьга та примус - а задоволення, ігри, навчання та нові друзі.
4. Дитину завжди забирають з садка
Малюк повинен знати, що його завжди заберуть! В жодному випадку не лякайте тим, що не заберете її/його, якщо не будут слухатися, вередувати чи плакати. Таким чином можна нанести психологічну травму!
5. Самообслуговування в першу чергу
Навчіть дитинку самостійно одягатися, вмиватися, гігієні після туалету або ж прогулянки на вулиці. Нехай все не вдається відразу - проте чим більше старань, тим швидше прийде результат. І не сваріть, якщо відразу не буде вдаватися - вірте в дитину та підтримуйте її. Так ви виховаєте дитину самостійною та впевненою.
6. Фізичне і психічне здоров'я
Ваша дитина - найдорожча та найважливіша. Її комфорт найперш, і якщо психічний дискомфорт від відвідування ДНЗ надто великий - варто таки подумати про альтернативу. Так само і ситуація зі здоров'ям - можливо іноді варто потримати малечу вдома. Звичайно, якщо можливо.
7. Інформуйте вихователів про вподобання дитини
Звички, алергія, вподобання - про все повідомляйте вихователям та нянечкам. Це набагато полегшить життя і їм, і вам, і найперш вашому чаду. Дитина відчуватиме близькість, прив'язаність - і тим самим довірливі відносини не змусять на себе чекати.
Нехай відвідини садочку будуть для вашої сім'ї комфортними та незабутніми!