Врахуйте, що всі ці культури будуть рости кілька років, тому землю перед посівом варто ретельно обробити добривами.
У наших умовах добре росте щавель Широколистий, а також Бельвільський і Одеський 17. На кв.м площі потрібно 0,5-0,7 г насіння. Міжряддя - 45-50 см, глибина закладення - 1-2 см. До сівби (перш ніж проробити борозенки) і після сівби, закривши насіння, площу потрібно прикотити котком, ущільнити. Збирати врожай з цієї ділянки будете ранньою весною, коли рослини почнуть відростати після зимівлі й у розетках їх буде по 4-5 листків висотою 10-12 см.
Гарною зимостійкістю відрізняється щавель шпинатовий. У нього й листя крупніше, і він не такий кислий, як звичайний щавель - у ньому менше щавлевої кислоти, а більше яблучної і лимонної. Тому шпинатовий щавель рекомендований для дієтичного харчування (особливо тим, у кого підвищена кислотність) і в дитячому харчуванні.
Серед сімейства цибулевих особлива увага приділяється цибулі-слизуну. Слизун - багаторічна кореневищна рослина зі сплюсненим стеблом і пласкими тасьмовидними листками, кінчики в них округлі. Листки ці м'які й ламкі. Коли відростуть, то до пізньої осені не грубіють, залишаються соковитими. У довжину листки слизуна ростуть до 25-30 см, а завширшки досягають 1-3 см.
Якщо ви вирішили вирощувати цибулю-слизун, подбайте про ґрунт: ця рослина більше, ніж усі інші види цибулі, реагує на внесення в ґрунт органіки. На кожний кв. м під перекопування перед сівбою цибулі бажано внести по 6-8 кг перегною й по 25-30 г нітрофоски. Ґрунт потрібно добре розпушити. На 1 м2 буде потрібно 0,6-0,8 г насіння. Міжряддя - 45-50 см, глибина закладення - 2-2, 5 см.
Якщо ви посієте цибулю-слизун зараз, то його зелень почне відростати ранно навесні, а у квітні-травні, коли на городі ще немає "вітамінів", він порадує чудовим зеленим урожаєм. Особливо добре сприймає слизун підживлення гнойовою рідотою, розведеною 6-8 частинами води. Відзначимо, що найбільш якісну продукцію ця цибуля дає на родючих і добре зволожених ґрунтах. На одному місці цибуля може рости до п'яти років, але деякі городники використовують її і як однолітню культуру.