Якщо ви любите кубинську кухню, для вас чорна квасоля навряд чи потребує представлення. Але чи знаєте ви, що смачні страви, які з неї готуються, в той же час і неймовірно корисні? Деякі з корисних властивостей квасолі вас просто вразять!

Чорна квасоля - відмінне джерело рослинного білка

Як і будь-яка інша квасоля, чорна квасоля просто необхідна тим, хто дотримується вегетаріанської дієти. З нею ваше тіло не буде відчувати дефіциту білка. Вживайте її з цільними злаками - наприклад, з бурим рисом.

Завдяки чорній квасолі ваші м'язи, кістки і суглоби будуть здоровими

Багата білком чорна квасоля допомагає м'язам зміцнюватися; при цьому в ній немає насичених жирів, і вона не така калорійна, як м'ясо. Страви з неї корисні і для кісток завдяки високому вмісту кальцію. Нарешті, омега-3 жирні кислоти можуть запобігати болю в суглобах.

Чорна квасоля покращує травлення

Печія, розлад шлунка, запори - звичайні проблеми людей, в раціоні яких багато рафінованих і консервованих продуктів, в яких мало клітковини. Чорна квасоля багата клітковиною, яка «вишкрібає» з травної системи токсини і шлаки.

Чорна квасоля знижує ризик раку

Рак залишається однією з провідних причин смертей по всьому світу. Тим не менш, деякі переваги в раціоні можуть знизити ваші шанси захворіти на цю хворобу! Чорна квасоля містить 8 видів флавоноїдів, відомих своїми протионкологічними діями. Крім того, клітковина, яку ми вже згадували, знижує ризик виникнення злоякісних пухлин кишечника.

Чорна квасоля корисна для серця

Клітковина знижує рівень поганого холестерину в організмі, що означає, що зменшує ризик серцевого нападу. Дослідження також показує, що омега-3 жирні кислоти підвищують рівень хорошого холестерину в організмі.

Чорна квасоля - відмінна їжа для вагітних

Майбутнім мамам дуже корисна чорна квасоля з різних причин. Перш за все вона багата фолієвою кислотою, важливою для розвитку дитини. Крім того, завдяки клітковині квасоля допомагає впоратися з запорами вагітних жінок, що виникають через гормональні та фізичних змін в їх організмах.

Чорна квасоля заповнює дефіцит важливих поживних речовин у вашому раціоні

Швидше за все, ви їсте занадто багато обробленої їжі, напівфабрикатів і фаст-фуду в протягом звичайного дня. Хоча це економить багато часу, також це означає, що у вашому раціоні вкрай мало поживних речовин. З цим допоможуть впоратися страви з квасолі! У ній міститься марганець, кальцій, антиоксиданти і вже згадані омега-3 жирні кислоти.

Чорна квасоля допомагає діабетикам в контролі цукру крові

Якщо ви знайомі з способом життя діабетика, ви знаєте, наскільки складно контролювати глікемію крові. Можливість такого контролю дуже залежить від вашого раціону. Чорна квасоля відмінно підходить для харчування хворих на діабет. Чому? Тому що через те, що в ній міститься клітковина, квасоля засвоюється повільно, що означає, що цукор крові також піднімається поступово, без небажаних піків.

Чорна квасоля корисна для мозку

Особливо корисна чорна квасоля для вашої нервової системи, зокрема - для мозку. Причина цього криється в тому, що чорна квасоля багата досить рідкісним в продуктах харчування молібденом. Молібден вкрай важливий для нервової системи - зокрема, він знижує ризик виникнення хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Джерело