Мало хто мріє жити у своїй квартирі з сторонньою живністю. Тим більше, якщо мова йде про неприємних для людей комах і гризунів. Але як захистити квартиру від комарів, мух та шкідників раз і назавжди, при цьому не піддаючи небезпеці себе та членів своєї сім’ї?

Як захистити квартиру від комарів?

Для початку варто запам’ятати, що провітрювання приміщення повинно проходити правильно: на ваших вікнах повинні стояти москітні сітки, які захистять від комарів.

Якщо можливості поставити сітку від комарів немає, вам варто знайти більш продумане рішення. Позбутися від комарів допоможе камфаровое масло. Після провітрювання приміщення, поставте на вогонь сковороду, гарненько розжарте її. І тепер нанесіть на сковороду кілька крапель олії камфори, адже комарі цей запах не переносять, а він збережеться в кімнатах на кілька годин.

Якщо диміти ароматами вам не до душі, можна спробувати перевірений засіб: рідкий наповнювач від комарів, який використовується электрофумигатором або пластини від комарів, які можна використовувати в електроприладі. Зручність в тому, що є наповнювачі та пластини без запаху, при цьому, знищення комарів йде швидко і завзято.

Як захистити квартиру від мух?

Найчастіше мухи заводяться в менш чистих будинках, інакше вони довго не проживуть, хоча мухи можуть потрапити в квартиру через відкриті двері або вікна.

Деякі радять при митті підлог додавати кілька крапель гасу на 8-10 літрів води. Звичайно, цей запах відлякує мух, однак якщо у вас хтось курить, чи неакуратний з вогнем, то вам варто відмовитися від такої моторошної затії. Крім того, люди з чутливим нюхом будуть постійно відчувати запах гасу.

Обов’язково захистіть свої вікна москітною сіткою, тому що вона дрібна і тому захистить від проникнення мух в квартиру.

Як захистити квартиру від гризунів?

Для початку захистіть квартиру від проникнення гризунів-шкідників. Для цього ставте металеві сітки на витяжні стояки, сітки на вікна, а коли виходите в під’їзд — закривайте вхідні двері. Якщо до вас на ліфті піднімаються гості, немає необхідності відкривати двері заздалегідь, гості можуть постукати у двері або зателефонувати в дверний дзвінок, коли підійдуть.

Якщо ж гризуни вже пробралися у вашу квартиру, позбутися від них можна за допомогою нескладного «зілля». Для цього розтопіть жир, а потім додайте в топлену масу в 2 рази більше вуглекислого барію, і в 2,5 рази більше борошна. Так у вас вийде тісто, з якого вам необхідно зліпити невеликі грудочки. Їх необхідно розкласти там, де, ймовірно, ховаються гризуни, або там, де ви їх уже бачили.

Джерело