Кожна людина намагається зробити свою оселю затишною і красивою. Ця потреба супроводжує нас завжди. Зараз підлогові подушки увійшли в моду, і, подарувавши таку своїм рідним, ви забезпечите їм приємний «нестандартний» відпочинок на підлозі!

Призначення для різних приміщень.

Подушки можна розташувати в будь-якому приміщенні, але найбільше вони підходять для тих просторів, де людина відпочиває.

Для дитячої. У дитячій кімнаті бажано кинути на підлогу не одну подушку, а декілька. Адже вони стануть необхідними і безпечними елементами для дитячої гри. Такі подушки розвивають фантазію дитини.

Для оформлення заміського будинку. У заміському будинку вдалим місцем для всіляких підлогових подушок може бути простір біля каміна або на веранді. Вони створять атмосферу, яка розташовує до спокою і відпочинку.

Для використання на веранді або в альтанках бажано підбирати вироби з наповнювачем, який не боїться вологи і не деформується від попадання води. Великі підлогові подушки в арабському стилі, розшиті золотом і тасьмою, чудово підійдуть до інтер'єру заміського будинку.

Для вітальні. У вітальні кімнаті будуть ефектно виглядати подушки, які розташовуються навколо журнального столика, поряд з диваном. Подушками можна навіть повністю замінити сам диван. Така обстановка краще буде виглядати в тих вітальнях, де немає високих меблів.

Для зони перегляду телевізора добре підійдуть крісла-подушки у вигляді мішка. Вони можуть бути оформлені у різноманітній кольоровій гамі. Оригінально виглядають подушки у вигляді футбольного м'яча або веселого смайлика.подушки на підлогу

Виготовлення подушки-пуфика.

Якщо вас лякає ціна готових виробів, то спробуйте першу подушку виготовити самі. Оригінальні подушки для сидіння на підлозі своїми руками можна змайструвати з двостороннього фліса.Матеріал зручний тим, що немає необхідності підшивати його краю.

Нам знадобляться:

1. Шматок флісу бузкового кольору для основного чохла і пелюсток;

2. Клаптики флісу зеленого кольору для листя;

3. Клаптики флісу жовтого і оранжевого кольорів для виготовлення квітки;

4. Зелена товста нитка для відтермінування листя;

5. Нитка бузкового кольору для пошиття чохла;

6. Наповнювач для подушки;

7. Ножиці з зубчиками;

8. Звичайні ножиці;

9. Товста голка;

10. Клей ПВА.подушки на підлогу

Як наповнювач можна використовувати поролон в шматках. Але набагато зручніше буде подушка для підлоги, яка наповнюється полістирольними гранулами. Ці маленькі кульки, перекочуючись всередині чохла, дозволяють додати подушці форму, яка зручна для сидіння або лежання на ній. Гранули полістиролу можуть з часом злежатися. Рекомендується купувати їх з запасом, щоб можна було відновити пружність вироби.подушки на підлогу

Покрокова інструкція:

1. Визначаємося з розміром нашого пуфика-подушки і вирізаємо спеціальними ножицями з зубчиками із флісу два кола;

2. Вирізаємо смугу з флісу основного кольору, довжина смуги повинна дорівнювати довжині кола підстав з припуском на шов, ширину беремо таку, якої висоти хочемо зробити подушку;

3. Зшиваємо ці три деталі швом назовні, не забувши вкласти всередину подушки наповнювач;

4. На верхній окружності подушки малюємо круги, намічаючи місця приклеювання пелюсток;

5. Вирізаємо пелюстки з бузкового матеріалу звичайними ножицями і приклеюємо їх по намічених лініях;

6. Вирізаємо з зелених клаптиків листочки ножицями з зубчиками;

7. Прострочуємо листочки зеленої ниткою, намічаючи прожилки на них;

8. Приклеюємо листочки до подушки, можна попередньо скласти їх навпіл для надання форми;

9. Вирізаємо кружечки маленького діаметра з клаптів флісу оранжевого і жовтого кольорів;

10. Згортаємо їх таким чином, щоб вони утворили хвилеподібний конус з основою в центрі гуртка;

11. Зшиваємо всі ці конуси, пропускаючи нитку через підстави, збираючи їх щільно, один до одного і згортаючи в загальний круг;

12. Приклеюємо серединку квітки до подушки.

Джерела: stroytechnology.net, www.dausovet.com