Представляємо вашій увазі декілька найактуальніших трендів нового весільного сезону.

1. Квіткові принти

Ось вже кілька сезонів поспіль квіткові мотиви не втрачають своєї актуальності в колекціях повсякденної моди. А ось для весільних нарядів їх можна назвати новим трендом. При цьому квіти можуть бути і як у вигляді вишивки, так і принтом на тканині весільної сукні. Найголовніше при створенні весільного образу з використанням цього тренду - не перестаратися, аби не стати схожою на клумбу.

2. V – подібний виріз

Другий тренд, також стосується вирізу сукні. Деякі дизайнери використовують у своїх весільних творіннях трикутний виріз. На відміну від актуальних у повсякденній моді V-образного вирізу блуз та суконь, на весільних вбраннях вони досить глибокі, а іноді доходять мало не до лінії пояса. Також, дизайнери використовують прозорі вставки. Цю деталь використовують в своїх колекціях знову-таки Оскар де ла Рента, Меггі Соттеро, Енн Бадж та ін.pic

3. Колір ранкової зорі

Ось вже кілька сезонів поспіль дизайнери пропонують нареченим не тільки сукні традиційного білого кольору, але й інших кольорів. На цей раз деякі з них зупинилися на ніжно-рожевому відтінку, адже у весняний період сукні такого кольору виглядатимуть романтично і разом з тим урочисто.

4. Весільні вбрання з топом

Деякі модельєри пропонують весільні вбрання з укороченими топами та спідницями різного крою. Вбрання з використанням цього тренду знайшли місце в колекціях "Reem Acra", Елізабет Филмор, "Theia" та ін.pic

5. Пух і пір’я

Весільні сукні з деталями пір’я завжди виглядають ніжно і вишукано. У новому весняному сезоні дизайнери вирішили скористатися нагодою та порадувати наречених. Адже пір’я надає кожній нареченій якийсь фантастичний легкий та повітряний вигляд.

6. Каскад з мережив

Мереживо – найбільш актуальний матеріал, як минулої весни, так і нинішньої осені. Природно, що дизайнери не могли не скористатися цим і не використовувати цей самий весільний матеріал у своїх весільних колекціях. При цьому багато хто з них вирішили створити з нього справжній каскад. Анджел Санчес, Інес Ді Санто, Rivini, Меггі Соттеро, а також Крістос представили воістину королівські сукні, з безліччю шарів цього благородного матеріалу.

7. Весільні сукні кольору каменю і металів

Деякі творці весільної моди у весняному сезоні вирішили виготовити сукні саме — ніжних тонів сіро-коричневого, срібного, та ін. Наїм Хан використовував для суконь холодні металеві відтінки, які при різному типі освітлення виглядають як брили льоду в ночі.pic

8. Сукні русалки

Серед колекцій весільної моди 2016 року, знайшли місце неймовірні вишукані сукні – русалки. Причому відмінною особливістю цих суконь є верхня прилегла частина з більш щільного матеріалу і повітряний "хвіст". Такі сукні можна побачити в колекції Віри Ванг. Тим не менш, деякі модельєри цей фасон весільних суконь підготували з мереживних і ажурних матеріалів, що також виглядає неймовірно жіночно.

9. Ажурні сукні-силуети

Ці сукні неймовірно витончені і природно підходять тільки високим дівчатам з бездоганною фігурою. Вони можуть бути без пліч, або із зав’язками на плечах і навіть з американською проймою рукави, тим не менш, жодних зайвих деталей на цих сукнях немає.

10. Сукні без плечей

Багато наречених вважають за краще носити сукні з відкритими плечима і спиною. У новому сезоні дизайнери запропонували велике розмаїття весільних нарядів саме цього фасону. При цьому деякі з них доповнили їх поясами у вигляді бантів, інші ж — хутровими накладними спідницями. Є також каскадні сукні з безліччю воланів.

Джерело: zsz.pp.ua