Як правило, весільні фужери прикрашаються у відповідності зі стилем та тематикою свята. Для цього не обов'язково купувати декоративні келихи, адже ви та ваша половинка можете зробити це своїми руками, зекономивши при цьому гроші. А як саме оформити келихи, аби вони стали прикрасою вашого весільного столу - ми вам порадимо.

Перший і найпростіший спосіб – придбати келихи у весільному салоні. Магазини, зазвичай, пропонують весільні аксесуари на будь-який смак, колір і ціну. Можна також звернутися до професіоналів і попросити, щоб ті, зробили ексклюзивне замовлення згідно ваших вимог.

Бокали на весілля можна прикрасити і своїми руками. Для цього вам знадобиться терпіння, час і підручні матеріали. Найпростіший варіант прикрасити келихи на весілля спеціальними наклейками. Втім, цей спосіб для лінивих і не дуже винахідливих людей. Весільні келихи з наклейками будуть виглядати досить нудно.pic

Келихи повинні вписуватися в загальний антураж свята. Якщо мова йде про весілля в певних тонах - необхідно, щоб оформлення весільних келихів відповідало загальній тематиці.

Красиво зроблені весільні келихи говорять про гарний смак та стилі молодят. Декор, вигаданий вами, цінується набагато більше, ніж спеціальні наклейки або заздалегідь куплені стандартні келихи.

Отже, щоб зробити келихи на весілля, вам обов'язково знадобиться клей. Запасіться губкою і розчинником, щоб було зручно витирати плями від клею. Далі, все залежить від вашої фантазії.pic

Найпростіше, весільні келихи прикрашати стрічками. Підберіть кілька стрічок потрібного відтінку, обгорніть ними келихи, зафіксуйте і приклейте.

Щоб прикрасити келихи на весілля своїми руками можна використовувати намистини різних розмірів, бісер і стрази.

Також, багато наречених прикрашають келихи живими квітами. Це дуже оригінально та красиво, проте - не довговічно. Краще, в цьому випадку, скористатися штучними квітами й скомбінувати їх, скажімо, зі стразами або стрічками.pic

Красиво, чітко і без претензії на надмірності, будуть виглядати келихи з гравіюванням. Ви можете вигравіювати на склі свої ініціали або клятви в любові. Для цього доведеться звернутися до професіоналів. За вашим макетом, з допомогою спеціального лазерного верстата, вам зроблять потрібний напис. Аби келихи з гравіюванням виглядали більш витончено, спробуйте доповнити їх декоративними елементами: мереживом, стрічкою або квітами. Красивий і оригінальний варіант – розпис або заливання фарбою. Прикрашати можна як чашу келиха, так і ніжку, або підставку. Заздалегідь підготуйте запасну пару келихів на випадок, якщо основна розіб'ється.

Джерело: xvatit.com.ua