Тільки в казці початок шлюбу закінчується словами: «І жили вони довго і щасливо». Конфлікти в парі, на жаль, неминучі. Але деякі успішно їх долають, інші сидять, надувши щоки. Що робити, якщо відносини сильно зіпсувалися? Є сенс їх налагоджувати чи розлучення не уникнути?

Проблематично налагодити відносини, якщо чоловік не має наміру цього робити. Але в такому випадку, ви нічого не втрачаєте, роблячи спроби врятувати сім'ю.

Беріть відповідальність на себе.

Атмосфера в родині буде загострюватися, якщо партнери перекладають провину за те, що відбувається один на одного. У будь-яких відносинах винні обоє: чоловік і дружина. Коли ви берете відповідальність на себе, ви приймаєте і той факт, що можете вирішити цю проблему.

Конфлікти потрібно вирішувати.

Одного разу залишивши конфлікт на самотік, ви його не вирішуєте, а переносите. Швидше за все він «продовжиться» в інший сварці і тоді буде грандіозний скандал. Тому всі претензії потрібно обумовлювати відразу, щоб вони не накопичувались.

Вмійте визнати свою провину.

Якщо ви затіяли сварку, дуже важливо вміти визнавати провину і вибачатися. Навіть коли конфлікт вичерпав себе, і ви помирилися, не зайвим буде сказати «пробач».

Тверезо оцінюйте критику.

Іноді в сварці обидві сторони конфлікту можуть наговорити зайвого. Часто ця критика не має відношення до людини. Дайте собі час. Подумайте чи дійсно ці слова про вас? А якщо про вас, то чому партнер так думає? Тверезо оцінюючи критику, ви вчитеся робити висновки і не повторяти помилок. Але врахуйте, що критика - це не образи і колючі слова на вашу адресу.

Не маніпулюйте.

Маніпуляції тільки посилюють напружені відносини з другою половинкою.

Додавайте позитивні моменти у ваше сімейне життя.

Помічайте позитивні сторони вашого чоловіка, дякуйте йому за допомогу. Спробуйте проводити час вдвох. Іноді досить складно, маючи натягнуті відносини, контактувати. Тому вибирайте такі місця, де багато людей, наприклад, каток, автобусна екскурсія і т.д., щоб уникнути тісного спілкування тет-а-тет.

Читайте також: Гороскоп мамусь: яка ви мама по знаку зодіаку?

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber