Інколи через клопоти на роботі та дома, ми забуваємо не тільки показати, а й сказати дітям, як сильно ми їх любимо. Особливо це стосується дітей шкільного віку. Ми підготували вам 17 способів, як показати дітям, що ви їх любите.

1. Несподівано, наприклад, у вівторок увечері, сходіть разом в кіно на той фільм, який вибере дитина. Не забудьте про великий солодкий поп-корн.

2. Відправляйтеся на довгу прогулянку і гуляйте в темпі дитини. Нікуди не поспішайте, нехай малюк сам обирає напрямок шляху і веде бесіду.

3. Зробіть виставку ваших спільних фотографій і з гордістю показуйте всім, хто приходить в гості.

4. Покладіть в кишені курток, пальт і брюк дитини цукерочки з записками, які описують найкращі якості вашого малюка.

5. Приготуйте йому особливу ванну - з різнобарвним милом, піною, мильними бульбашками, незвичайними іграшками! Дозвольте дитині грати з речами, які він найде. Принесіть йому у ванну молочний коктейль з шоколадним сиропом і різнобарвною кондитерської присипкою. І не забудьте погріти на батареї рушник.

6. Надішліть лист малюкові поштою з яким-небудь смішним купоном - наприклад, спільний похід в кафе, на 10 поцілунків, на 1 примху. Напишіть на конверті великими буквами, що лист секретний і доставлений особисто для нього.

7. Подивіться разом фотографії і відеозаписи, де карапуз був маленьким.

8. Побудуйте курінь з меблів і ковдр, увімкніть всередині лампу і влаштуйте чарівний вечір казок. Читайте улюблені історії або придумуйте нові, але не забудьте про молоко з печивом.

9. Дозвольте дитині не йти відразу спати, а подивитися разом з вами цікавий фільм в піжамі.

10. Зберіть йому несподіваний сніданок в школу. Щось дуже смачне!

11. Зрадійте, коли малюк прийде з дитячого садка або школи, киньте всі свої справи і обніміть малюка. Приготуйте для нього щось особливе, що він полюбляє, та зустріньте після школи.

12. Складіть список бажань вашої дитини, повісьте його на видному місці і негайно починайте виконувати. Можна також скласти афішу на місяць - куди б їй хотілося б сходити.

13. Сходіть разом в магазин, виберіть інгредієнти для торта і приготуйте його разом.

14. Складіть дитині вірш з його ім'ям або знайдіть в Інтернеті. Напишіть на гарному папері і покладіть їй під подушку.

15. Прикрасьте дитячу кімнату без всякої причини.

16. Зробіть скриньку скарбів із взуттєвої коробки, наповніть її «золотом» (солодощами і яскравими дрібницями), заховайте і намалюйте карту з підказками, як знайти заховані скарби.

17. Візьміть вихідний день від усього: роботи, домашніх обов'язків, телефону, інтернету і телевізора - зосередьтеся повністю на дитині.