Всі на світі діти просто обожнюють шоколадні батончики: горіхи, нуга, шоколад — тут і дорослим важко встояти. Тож давайте приготуємо улюблені ласощі своїми руками! Це дійсно просто, впораються навіть малюки.

Нам знадобляться:

пісочне печиво — 200 гр, вершкове масло — 200 гр, варене згущене молоко — 1 банка, мед — 1 ст. л., чорний шоколад — 1 плитка, вершки — 2 ст. л., ягоди, фрукти — за бажанням. Домашній Твікс - рецепт батончика

Починаємо готувати!

Найкраще робити Твікс разом з мамою. Тоді у Тебе перед очима буде наочний зразок дій, і Тобі набагато легше буде приготувати палички Твікс своїми руками.

1. Підготуємо на столі всі інгредієнти і форму, в якій буде застигати печиво. (Для зручності краще використовувати силіконові форми, а для схожості з паличками Твікс — форму з продовгуватими виїмками.)

2. Подрібнюємо в окремій ємності печиво.

3. Готуємо карамельну масу. Згущене молоко, мед і крихти печива з'єднуємо та перемішуємо до утворення однорідної маси.pic

4. Для глазурі розтоплюємо чорний шоколад, додаємо до нього 2 столові ложки вершків. Розділяємо суміш на дві рівні частини.

5. Частину глазурі виливаємо на дно формочки. Додаємо, за бажанням, шар ягід або фруктів. Зверху викладаємо карамельну масу. Краще ущільнити її ложкою. Зверху виливаємо іншу частину шоколаду. Це буде другий шар.

6. Відправляємо формочку з нашими паличками в морозилку на 15 хвилин до повного застигання.pic

Перед Тобою чудові ласощі з натуральних інгредієнтів. Неодмінно спробуй приготувати хрусткі палички Твікс удома!