Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дві доби без світла

Дві доби без світла

Дві доби без світла. Так жили мешканці чотирьох будинків на вулицях Степана Бандери та Київській у Рівному. Ще у середу після зливи затопило електророзподільчу підстанцію, що знаходиться у дворі будинків. Щоправда, причиною став зовсім не дощ.

30 років стоїть підстанція, і жодного разу ніяких затоплень, навіть у найбільші зливи, розповідають у дворі. Та ось у середу ввечері вода, що потрапила у транформаторне приміщення, знеструмила 4 навколишні будинки. Цього б не сталося, переконують обурені мешканці, якби не нове будівництво поруч.

Раніше, пояснюють люди, дощова вода стікала у землю. А зараз заасфальтована доріжка і барюри направляють її прямо у підстанцію. До того ж остання стоїть фактично у ямі. Енергетики вже другий день намагаються усунути проблему. Погоджуються, причини її виникнення у цій же заасфальтованій доріжці. Кажуть, що від електричної підстанції будь які об'єкти повинні знаходитись не ближче ніж за три метри, навіть якщо це звичайні бардюри.

Розшукати власника будівництва, якого звинувачують у затопленні підстанції, нам не вдалося. А доки обурені активістки знеструмлених будинків шукали правди у міській раді, енергетики електропостачання відновили. Мешканці ж написали звернення до міської влади у якому просять не лише усунути проблему, а й компенсувати завдані їм збитки. светильники уличные

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: