Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Гектари понівечених городів, знищені посіви картоплі та зернових

Гектари понівечених городів, знищені посіви картоплі та зернових

Гектари понІвечених городів, знищені посіви картоплі та зернових. На півночі Рівненщини люди масово страждають від нападів диких кабанів. Три роки поспіль вепри залишають тамтешніх селян без врожаю. А цьогоріч в Дубровицькому районі сікачі знахабніли настільки, що почали навідуватися просто до селянських дворів. Люди безпорадні – стріляти диких тварин - помста не з дешевих – доведеться заплатити штраф - десять тисяч гривень.

Від вепрів у ДубрОвицькому районі потерпають жителі всіх сіл. Популяція тварин масово зростає третій рік поспіль, і вони підходять усе ближче до населених пунктів.

Селяни вирішили навіть створити черговІ групи, щоб охороняти посіви. Знімальну групу запрошують залишитися на ніч – погоджуємось. Перевдягаємось, шукаємо засідку – чекаємо.

Ніч на копиці, кабани на побачення не прийшли. Городи в Юрія Калюша у протилежному боці від засідки – уночі вони були тут. Витоптали 20 соток картоплі, тридцять - пшениці.

Селяни по-різному захищають свої городи, регулярно оновлюють гардероб опудал на городі. У цьому році модний військовий одяг, кабани його бояться найбільше – це після сезону полювання.

У ЗаслУччі розмноження диких свиней пов'язують із відкриттям три роки томУ поруч приватного мисливського господарства. Кабанів вирощують для відстрілу в сезон полювання, зараз вепри шукають собі їжу.

Тутешні жителі наступного року планують страхувати посіви та найбільше переживають, щоби вепри не почали нападати на людей.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: