Цікаві і повчальні, про невдачі та успіхи, про малих школяриків і їхні перші дні у школі - дивіться підбірку чудових мультфільмів для натхнення перед школою. Вони подарують дітлахам позитивний настрій і вгамують хвилювання перед таким важливим етапом в житті.

Мультфільм «Школа зайців»

Головний герой стрічки – зайчик Макс, який звик постійно бешкетувати і порушувати правила. Через свою нерозсудливість він опиняється далеко від дому в геть незнайомому лісі. Там Макс потрапляє до незвичайної школи, де навчаються великодні зайці. Йому було дуже складно призвичаїтися до суворої дисципліни, чіткого розпорядку дня та постійних тренувань. Однак Макс зумів перебороти свою впертість і навіть більше – допоміг зайчикам захиститися від нападу злих лисиць.

Стрічка навчає глядачів призвичаюватися до нових обставин та разом з іншими людьми долати різні життєві негаразди. Її перегляд буде корисним і учням, і вчителям. Адже новий навчальний рік – це неабиякий виклик для кожного!

Мультфільм «Панда Бо їде до школи»

Анімаційний фільм розповідає про панду на ім’я Бо та її подорож до школи. Під час поїздки вона спілкується з іншими учнями та допомагає бабусі перейти через дорогу. А коли зламався автобус, наші креативні панди-школярі вигадують цікавий спосіб допомогти водію полагодити транспорт.

Стрічка нагадує про те, що креативне мислення і вміння знаходити спільну мову з іншими людьми можуть знадобитися нам будь-коли.

Мультфільм «Стеж за своїми почуттями»

Стрічка знайомить глядачів із повчальною історією про заздрощі та шкоду, яку вони приховують. У центрі розповіді – маленька дівчинка, яка постійно мала гірші результати у навчанні, ніж її сестра Санні. І ось, після чергової невдачі, дівчинка написала у щоденнику, що ненавидить сестру. Раптово її негативні емоції втілилися у жахливого монстра, який хотів нашкодити Санні. Та школярка вчасно зрозуміла, що вчинила неправильно і, попросивши пробачення у сестри, знищила монстра.

Історія нагадує таке актуальне для школи правило: ніколи не варто заздрити успіхам інших. А також вчить нас контролювати свої емоції та шукати порозуміння з іншими людьми.

 

Мультфільм «Диваки»

Мультфільм містить чимало кумедних, але дуже повчальних сюжетів зі шкільного життя. Головні герої стрічки – дивакуваті плюшеві створіння, які на власному прикладі показують, що навчання у школі дуже цікаве. Та, незважаючи на гумористичний сюжет, мультфільм нагадує, що у школі є свої правила і їх необхідно дотримуватися.

Стрічка чудово мотивує глядачів завжди шукати позитив у навчанні.

Маша та Ведмідь «Перший раз у перший клас»

За сюжетом мультфільму всім добре відома дівчинка захотіла навчатися у першому класі. Її друг Ведмідь самостійно облаштував класну кімнату і став першим учителем для Маші. На уроках дівчинка вчилася писати, читати і рахувати. А ще вона самостійно створила дивовижний корабель на уроці праці.

Мультфільм нагадує глядачам про те, що висока мотивація та зацікавленість навчанням допомагають нам досягати високих результатів.

За матеріалами сайту coma.in.ua.

Читайте також: Кімната для першокласника: як облаштувати та на що звернути увагу найбільше?

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber