Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Законність перебування турків на Рівненщині сьогодні перевіряли активісти однієї з політичних сил

Законність перебування турків на Рівненщині сьогодні перевіряли активісти однієї з політичних сил

Законність перебування турків на Рівненщині сьогодні перевіряли активісти однієї з політичних сил. У селі Жадківка неподалік Корця іноземці зводять містечко для своїх працівників, які ремонтуватимуть трасу Киів-Чоп. Це не подобається деяким місцевим націоналістам. Вони стверджують - землю під будівництво містечка, а заодно і асфальтового заводу місцева влада віддала в оренду іноземцям незаконно. До того ж, корінне населення працює у турків нелегально. А турецькі хлопці ще й залицяються до місцевих дівчат. Невдоволені усім цим, активісти вийшли на вулицю.

Чотири намети, кілька прапорів та з десяток активістів. Так розпочалася акція протесту у селі Жадківка. Про те, що турецьких будівельників пікетують, місцеве населення дізналося з приїздом журналістів.

Поки організатори акції пояснюють місцевим свою місію, турецькі будівельники намагаються зрозуміти - хто і чому поставив свої намети біля їхнього майданчика.

Що відбувається, не розуміють і українські робітники, які працюють на турків.

Через годину пікетувальників не побільшало. На відміну від претензій, які вони мають і до до турків, і до місцевої влади.

Жителі Жадківки, хоч і дослухалися до пікетувальників, та ділилися власними бідами. Та винні у них, кажуть, не турки.

Утім організатори пікету не вгамувалися. Пообіцяли вже найближчим часом зібрати схід села. Тоді вкотре вимагатиму, аби місцеві чиновники показали їх усі документи, на підставі яких турецькі будівельники житимуть і працюватимуть на корецькій землі. Бо досі, кажуть, отримували самі відписки.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: