Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівне залишатиметься без голови щонайменше до зими

Рівне залишатиметься без голови щонайменше до зими

Рівне залишатиметься без голови щонайменше до зими. Усе через депутатів Верховної Ради. Вони розійшлися на канікули, так і не проголосувавши питання про дострокові вибори. Хоч таке і стояло у порядку денному останньої пленарної п'ятниці. Що цьому завадило - відсутність політичної волі чи бажання обранців чимшвидше віддатися відпустці - дізнавалися наші журналісти.

Рівне має усі шанси зустріти новий рік без міського голови. Якщо Веховна Рада і далі ігноруватиме виборче питання. Такі прогнози роблять рівненські правозахисники. Пояснюють - коефіцієнт корисної дії у парламетарів щодо питань про вибори, напряму залежить від того, чи проголосують бюджет. Не спромоглися депутати прийняти останній - виборів рівнянам не бачити іще кілька місяців.

Свідок цих подій нардеп Юрій Прокопчук запевняє - питання про дочасні вибори не мало "не пройти". У проекті навіть дату визначили - 28 вересня. Та поки дійшло до голосування - голосів не вистачило.

Таке відтягування виборів не на користь і потенційним кандидатам - вважають політологи. Дехто боїться зарано засвітитися, дехто - навпаки - запізнитися з розкруткою власної персони.

Тим часом Рівне живе своїм життям - підсумовують експерти. Навіть не зважаючи на те, що головне міське крісло - досі вакантне.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: