Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Краса врятує світ або знищить його

Краса врятує світ або знищить його

Краса врятує світ або знищить його. Хворобливе захоплення дівчат худорлявістю призводить до анорексії. Швидка втрата ваги та навмисна відмова від їжі – ось головні ознаки цієї недуги. Хвороба докотилася до Рівного - кажуть лікарі. У міському психдиспансері зазвичай лікується по кілька підлітків. Дехто доводить себе до повного виснаження - констатують медики. Заради чого голодують - намагалися зрозуміти наші журналісти.

Пів’яблука та склянка води на день – такий раціон – загроза здоров’ю, попереджають медики. І перший крок до повної відмови від їжі. Втім, задля омріяних 90-60-90 жінки ладні на все, переконують лікарі. а от про здоров’я думають згодом. Лікарняні ліжка й крапельниці – так лікують анорексІю. Мають подібний досвід вже і рівненські медики.

Втім, це тільки перший етап реабілітації. Решта – робота психіатрів. Вони кажуть – анорексІя починається зі страху подорослішати, збільшити масу тіла.

Анорексія – лише жіноча хвороба, розповідають спеціалісти. Вона ровесниця стереотипів про виняткову красу тендітних дівчат. Фахівці натякають: не остання роль тут належить пресі. Шпальти газет, телеекрани, Інтернет-сторінки – всюди дівчата так званої модельної зовнішності.

Рівне не пасе задніх. У місті розвивається модельний бізнес, відбувають конкурси краси. Директор модельного агентства Вікторія Дембіцька займається цим не перший рік. Визнає: пишнотілим красуням двері у світ моди зачинені. Проте, дієти своїм вихованицям забороняє. Вона знає ефективніші методи. Спорт і здорове харчування, ось і весь секрет. Крім того, займаючись спортом можна, також, вживати L-carnitine, який покращує спалення жирів під час фізичних навантажень.

Перший у нас девіз із знаком оклику: це ніяких голодувань, ніяких дієт, тому що люди, які хоч трохи цим займаються, знають, що дієти й голодування ні до чого доброго не призводять.

тим часом вимоги світових подіумів усе ж незмінні, додає пані Вікторія. Стандартних 90-60-90 ніхто не скасовував.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: