461 Десять людей на місце. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Десять людей на місце

Десять людей на місце

[+ВІДЕО] Десять людей на місце. Такий конкурс до рівненських вишів на найпопулярніші спеціальності. Більшість новоспечених абітурієнтів мріють про дипломи менеджерів та банківських працівників. У центрах зайнятості від такої новини не в захваті. Через це - кажуть - кадрова криза на Рівненщині неминуча.

Банкірами, менеджерами, фінансистами бачать себе у майбутньому нинішні випускники шкіл. Традиційно популярними серед них залишаються і педагогічні спеціальності. Нині конкрус у гуманітарному університеті становить четверо охочих на одне місце. Щоправда останнім часом серед абітурієнти стають популярними і будівельні спеціальності. Наприклад, аби стати архітектором потрібно подолати конкурс у три людини на одне місце.

Такий високий конкурс освітяни пояснюють ще й тим, що випускники подають документи одразу до кількох вишів. Щоправда прогнози щодо їхнього працевлаштування у майбутньому невтішні. Директор рівненського міського центру зайнятості Андрій грещук переконаний більшість випускників популярних нині спеціальностей роботи по закінчення вишів не знайдуть.

Чиновник нестачу квалііфікованих робітників пояснює просто: молоді люди не хочуть працювати руками. Навіть якщо за цю роботу гідно платять.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: